Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 3 Altcoin, Harika Alım Fırsatları Veriyor!

Kriptocat Haber Editörü
Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 3 Altcoin, Harika Alım Fırsatları Veriyor!

Dünyaca ünlü kripto para analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, boğa piyasalarına devam etmek için hazırlanırken “alım sinyalleri verdiğini söylediği” üç altcoin projesini açıklıyor.

Michael van de Poppe: Altcoin projesi SKL, Bitcoin çiftinde büyük ölçüde olumlu bir risk/ödül oranı sunuyor

Yeni analizinde usta analist Michael van de Poppe, 2. katman ağı SKALE üzerindeki yerel token olan SKL’nin Bitcoin çiftinde (BTC/SKL) büyük ölçüde olumlu bir risk/ödül oranı sunduğunu söylüyor. Analist, 0.0000079 seviyesini BTC/SKL için long pozisyon adına önemli bir giriş noktası olarak adlandırıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

FOMO mumlarını (kaçırma korkusu) satın almadığınız gerçeğinin üzerinde büyük bir risk/ödül oranına sahipsiniz… Evet bunlar zaman alıyor ama, ticaret yapıyor, yatırım yapıyor, zaman alıyor… Çöküşlerde bile, bir ton para kazanabilirsiniz. Likiditeye sahip olmalısınız. Cojones’e sahip olmalısınız ve buna sahipseniz, o zaman büyük miktarda para ticareti ve yatırımı yapabilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 3 Altcoin, Harika Alım Fırsatları Veriyor!

Michael van de Poppe: Polygon 0,000045 seviyesinde çok güzel bir giriş noktası sunuyor

Analistin izleme listesinde sonraki altcoin projesi Ethereum tabanlı ölçekleme çözümü Polygon (MATIC)’dur. Altcoin projesi son 5 ayda %11.200 oranında artış kaydetti. Ünlü milyarder Mark Cuban’da kripto paraya yatırım yaptı. Michael van de Poppe göre, MATIC/BTC 0,000045 seviyesinde çok güzel bir giriş noktası sunuyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MATIC bile bize aynı etkiyi gösteriyor. Tamamen geri geldi ve şimdi bunun bir konsolidasyon olduğunu ve gerçekten herhangi bir yeniden test sağlamadığını görebiliyoruz. Oraya varırsa bile, muhtemelen önceden buraya girmeyi bekliyor olmalısın.

Michael van de Poppe: Popüler altcoin Kava, yeni zirvelere doğru bir ralli için harika görünüyor

Usta analist Michael van de Poppe’nin radarındaki üçüncü kripto para, merkezi olmayan borç verme platformu Kava’dır. Analist, KAVA/BTC’deki 0.00008 seviyesini ideal bir giriş noktası olarak adlandırıyor. Ayrıca analist, kripto parada 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaları desteklere dönüştürmenin, yeni zirvelere doğru bir ralli için harika bir onay olacağını söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecekte büyük bir çöküş yaşarsanız, bunu kullanın ve birçok altcoin’in de aynı şeyi yapacağını varsayıyorum. Bu örneklerden biri olan KAVA, bu dönemde 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların altında. DIA ve SWIPE ile aynı, ancak burada olduğu gibi tekrar kırıldığında ve tekrar ters döndüğünde, büyük olasılıkla (0.00011) direncini dördüncü kez test edeceğiz ve bu direnci dördüncü kez test edersek, direnç bölgesine (0.00018) doğru bir kırılma yapacağımızı düşünüyorum.

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 3 Altcoin, Harika Alım Fırsatları Veriyor!

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Trader, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.