Dogecoin’in Piyasa Değeri 90 Milyar Dolar Civarında Ancak Bazı İsimler Uyarıda Bulunuyor

Kriptocat Haber Editörü
Dogecoin’in Piyasa Değeri 90 Milyar Dolar Civarında Ancak Bazı İsimler Uyarıda Bulunuyor

Blockchain Capital’den Spencer Bogart, Dogecoin’in (DOGE) gerçek kullanıcısı olmadığını sav ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin’in piyasa kıymeti 90 milyar dolara ulaştı ve bu latife olarak görmezden gelinmeye devam eden kripto para ünitesi için son derece etkileyici bir muvaffakiyet. DOGE, piyasa kıymeti açısından artık Snapchat ve Xiaomi’den daha büyük.

2021’de Elon Musk, Mike Cuban ve Snoop Dogg üzere isimler tarafından etkin olarak teşvik edilen kripto para ünitesi DOGE, yüzde 17.893 oranında yükseldi. Yeniden de, kimi sanayi önderleri, piyasa iştirakçilerini pembe gözlüklerini çıkarmaya ve göğüs kripto para ünitesine ayık bir biçimde bakmaya davet ediyor.

Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında, Blockchain Capital’in genel ortağı Spencer Bogart, Dogecoin hayranlarını Shiba Inu temalı kripto paranın gerçek kullanıcıları ve geliştiricileri olmadığı konusunda uyardı.

“Biliyorsunuz, bu fonksiyonel bir ağ, bu yüzden ona kredisini vereceğiz (işe yarıyor). Fakat gerçek kullanıcılar yok, geliştiriciler de yok.”

Bogart, Doge’nin Elon Musk üzere “eğlenceli bir adam” için “mükemmel hedef” olduğunu ekliyor:

“Şakaları sever. Biliyorsun, o eğlenceli bir adam. Meme’leri seviyor ve Doge bunun için eksiksiz bir maksat.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.