Dogecoin Yatırımcıları İçin Tarihi Gün: Dev Borsa Listeleyecek!

Kriptocat Haber Editörü
Dogecoin Yatırımcıları İçin Tarihi Gün: Dev Borsa Listeleyecek!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, son dönemin parlayan altcoin projesi olan Dogecoin (DOGE)’i listelemeyi planlıyor. Bu gelişme ile kripto paranın fiyatı yükseliş trendine geri döndü.

Dev Bitcoin borsası Coinbase, Dogecoin (DOGE)’i listeleyeceğini açıkladı

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, 2021 yılına yönelik ilk çeyrek sonuçlarını açıkladığı  bir toplantıda kritik açıklamalarda bulundu. Brian Armstrong, altı ile sekiz hafta içinde Dogecoin’i listeleyeceklerini söyledi. Coinbase CEO’su, açıklamalarının devamında piyasaya yeni çıkan ve herhangi bir işlem hacmi olmayan altcoin projelerini de ilerleyen dönemlerde listeleyeceklerini vurguladı.

Dogecoin Yatırımcıları İçin Tarihi Gün: Dev Borsa Listeleyecek!

Ayrıca Coinbase CEO’su, borsadaki kripto para listeleme süreçlerini hızlandırmak için çalıştıklarını da ekliyor. Dogecoin’in fiyatı bu haber ile hızla yükseldi. Son çöküşün etkilerini üzerinden atan kripto para 0,38 dolardan 0,43 doların üzerine kadar fırladı. Kısa süre önce Elon Musk’un, topluluğa Twitter’da Tesla’nın Dogecoin kabul etmesini isteyip istemediklerini sorduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu anket sonucunda milyonlarca insan Tesla’nın DOGE’yi desteklemesini istedi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.