Dogecoin Mucidi, DOGE Fiyatında 10 Dolara Vurgu Yaptı!

Kriptocat Haber Editörü
Dogecoin Mucidi, DOGE Fiyatında 10 Dolara Vurgu Yaptı!

Dogecoin (DOGE)’in ortak yaratıcılarından biri olan Billy Markus, sosyal medyada, bir DOGE’un 1 dolara ulaşmasının, bu fiyattan satın alanların da 10 dolara ulaştığını görmek isteyeceği için bir başarı olmayacağını savundu.

Dogecoin yaratıcısı: DOGE’un 1 dolara ulaşması “başarı” değil

Twitter’da yaklaşık 350.000 takipçisi bulunan Markus, bir tweet dizisinde DOGE topluluğundan tokenlerini mantıklarına uygun olarak, topluluğa veya kripto para birimini kötülemeden, para kazansalar da kazanmasalar da özgür bir şekilde satmalarını istedi. Markus, topluluk üyelerinin kendileri için en iyi olduğuna inandıkları şeyi yapmaları gerektiği için Dogecoin sahiplerinin satış yapıp yapmamalarının umurunda olmadığını açıkladı. Bunun yerine, kripto para birimini ve topluluğunu önemsediğini, bunların başarılı olmasını istediğini söyledi.

Dogecoin Mucidi, DOGE Fiyatında 10 Dolara Vurgu Yaptı!

Dogecoin’in 1 dolara ulaşmasının başarılı olduğu anlamına gelmeyeceğini, çünkü bu fiyattan satın alan insanların kripto para birimini 10 dolarda görmek isteyeceklerini ve döngünün devam edeceğini de sözlerine ekledi. Markus’a göre başarı, topluluğun içinde iyi şeyler yapan insanlarla birlikte büyümesi.

Markus, düşüncelerini, bireysel yatırımcıların kripto para biriminin fiyatının 1 dolara ulaşmasına yardımcı olmak için bir araya gelmesinin ardından paylaştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para birimi düşüşe geçmeden önce 0.74 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Dogecoin Mucidi, DOGE Fiyatında 10 Dolara Vurgu Yaptı!

Ünlü insanlar DOGE paylaşımlarıyla dikkat çekmişti

Bu yılın Mart ayında milyarder yatırımcı Mark Cuban, Twitter’da meme-coin’inin fiyatının 1 dolara ulaşabileceğini düşündüğünü söyledi. DOGE, yazım sırasında 0.32 dolardan işlem görüyor. Düzeltme, Tesla CEO’su Elon Musk’ın takipçilerine elektrikli otomobil şirketinin DOGE’u bir ödeme yöntemi olarak kabul etmesini isteyip istemediklerini soran bir anketi paylaşmasından sonra bile devam etti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.