Dogecoin Hayranı Elon Musk, Takipçilerini Kripto Paralara Dikkatli Yatırım Yapmaya Çağırdı

Kriptocat Haber Editörü
Dogecoin Hayranı Elon Musk, Takipçilerini Kripto Paralara Dikkatli Yatırım Yapmaya Çağırdı

Elon Musk kripto para ünitelerini “gelecek vaat eden” olarak nitelendiriyor fakat insanları dikkatli olmaya çağırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in (DOGE) “para ünitesinin geleceği” olabileceğini argüman ettiği TMZ görüntüsünü Twitter’da yayınladı.

Milyarder, görüntüyü paylaşırken kripto paraların “umut verici” olduğunu söyledi lakin takipçilerini “dikkatli bir biçimde yatırım yapmaya” çağırdı. Musk’tan çok ilgi gören göğüs coin DOGE, bu haftanın başlarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,69 dolara fırlayarak birçok beşere âlâ bir yarar sağladı. Göğüs kripto para ünitesi, mütevazı bir düzeltmenin akabinde şu anda 0,57 dolardan süreç görüyor.

https://twitter.com/elonmusk/status/1390522866979033092

Kendisini “Dogefather” olarak ilan eden Musk’ın, Dogecoin‘e 8 Mayıs’ta gerçekleşecek olan ve merakla beklenen “Saturday Night Live”da takviye vermesi bekleniyor.

Girişimcinin Shiba Inu’dan esinlenen kripto paraya yatırım yapıp yapmadığı net olarak bilinmese de daha evvel ferdî Bitcoin varlıklarına sahip olduğunu doğrulamıştı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.