Dogecoin Fiyatı 2021 ve 2030’da Ne Olacak? İşte Tahminler

Kriptocat Haber Editörü
Dogecoin Fiyatı 2021 ve 2030’da Ne Olacak? İşte Tahminler

Başlangıçta Bitcoin’e hicivsel bir alternatif olarak piyasaya sürülen Dogecoin (DOGE), şu anda dünyanın en büyük yedinci kripto para birimi ve analistlere göre, fiyatının önümüzdeki on yıl içinde artması bekleniyor. 2013’teki lansmanından bu yana, popüler altcoin Dogecoin fiyatı nispeten düşük kaldı, ancak kripto para son aylarda güçlü yükseldi.

Digital Coin Price: Dogecoin fiyatı 2021’de 0,82 dolar – 1,75 dolar arasında dalgalanacak

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, lansmanından bu yana ilk dört yıl boyunca DOGE, bir şaka kripto para biriminde başka bir şey olmadı. Ancak 2017’de, DOGE ilk kez gerçek bir değer kazanmaya başladı ve piyasa çapında bir boğa koşusuna kapıldı. Analistlere göre, Dogecoin için şimdi görünüm, 2021’in başında görülen rekor kıran bir performansla oldukça parlak.

Dogecoin Fiyatı 2021 ve 2030’da Ne Olacak? İşte Tahminler

Digital Coin Price’ın hesaplamaları, Dogecoin’in 2021’de yıllık en düşük 0,82 dolar ile yıllık en yüksek 1,75 dolar arasında dalgalanacağını gösteriyor. Peki ya bundan dokuz yıl sonra? Kripto paranın fiyatı ne olabilir? Bununla birlikte, muadili Bitcoin’in aksine, sonsuz bir Dogecoin arzı var. Sekiz yıl önceki lansmanından bu yana, Dogecoin kripto para dünyasının geri kalanından makul ölçüde ayrı kaldı.

Victoria Michael ve bazı uzmanlara göre, Dogecoin’in değeri yükselecek gibi görünüyor

Pek çok ciddi yatırımcı kripto para birimini ciddiye almadı, ancak son zamanlarda yaşanan büyüme ile birlikte şu anda dünyada türünün en büyük 7. para birimi haline geldi. DOGE artık, her ikisi de kripto para birimini destekleyen Elon Musk ve Snoop Dogg dahil olmak üzere vokal destekçilerine sahip. Kripto para uzmanı Victoria Michael’a göre, Dogecoin düşük riskli bir yatırım olarak görünüyor, ancak birçok potansiyel ödülü var.

Dogecoin Fiyatı 2021 ve 2030’da Ne Olacak? İşte Tahminler

Victoria Michael’a göre, kripto para biriminin şu ana kadar çok iyi bir yatırım olduğu kanıtlandı ve fiyatın uzun vadede daha da artması bekleniyor. Victoria Michael ve bazı uzmanlara göre, Dogecoin fiyatı yükselecek gibi görünüyor. Bu nedenle Victoria Michael’a göre, Dogecoin zaman içinde akıllıca bir yatırım olduğunu kanıtlayabilir. Ancak özellikle belirtilmeli ki kripto paralar ve özellikle de DOGE gibi altcoin’ler ciddi risk içerir. Bu nedenle yatırım kararlarınızı alırken kendi araştırmanızı yapmalı ve kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktardan fazlasıyla yatırım yapmamalısınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.