Dogecoin Fiyatı 1 Doları Aşacak mı?

Kriptocat Haber Editörü
Dogecoin Fiyatı 1 Doları Aşacak mı?

Dogecoin fiyatı nasıl bir hamle yapacak? Kuşkusuz DOGE yalnızca günün koini değildir. Popüler altcoin 92 milyar doları aşan bir piyasa değerine sahip oldu. Hayal gibi gelebilir. Ancak birkaç cente değmeyen Dogecoin şimdi 0,55 doların üzerinde bir değere sahip. Dogecoin şimdi 1 dolara doğru yol alıyor gibi.  Topluluk bu konuda oldukça iyimser.

Dogecoin fiyatı

Ünlü trader ve analist Ben Armstrong, kripto paranın yeni belirlenen hedefi vurma ihtimali hakkında “Kesinlikle bir dolara ulaşabileceğini düşünüyorum. Bu noktada 1 dolara ulaşabilme konusunda bir sorun olduğunu sanmıyorum. An meselesi.” ifadesine yer veriyor. Bununla birlikte Armstrong, fiyatın 1 dolar işaretine dokunduktan sonra çok ileri gidemeyeceğini belirterek “Dogecoin, kriptoda şahit olduğum en çılgın grafiklerden birine sahip. Yıllar boyunca hiç böyle bir şey görmedim.” ifadesini kullanıyor.

Dogecoin Fiyatı 1 Doları Aşacak mı?

Yazının yazıldığı sırada, CMC’de dördüncü sırada yer alan Dogecoin’in fiyatı 0,55 dolar işaretinin üzerinde dalgalanıyordu. Kripto para birimi, yalnızca geçen hafta içinde yüzde 98,97 oranında keskin bir artış yaşadı. Aslında, TradingView’in grafiklerinde gösterildiği gibi Elon Musk son tweetini yayınlayınca, DOGE’nin fiyatı hızla yükselmeye başladı. DOGE ayrıca 0.72 dolar işaretiyle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Dogecoin Fiyatı 1 Doları Aşacak mı?

Bununla birlikte, doygunluk noktasına ulaştıktan sonra, koinin fiyatı önemli ölçüde düştü. Popülerlik ve güvenilirlik mutlaka karşılıklı olarak kapsayıcı değildir. Armstrong bu konuda uyarılarda bulunarak “Şu anda riskli hale geliyor. Bu kesinlikle portföyümde uzun vadeli olmasını beklediğim bir şey değil. Diğer kripto paraların bir kısmı kadar değerli değil” ifadesine yer veriyor.  Fiyat artışı, Dogecoin’in 2021’in başından bu yana yüzde 12.000’in üzerinde yükseldiğini gösteriyor. Öte yandan, ETH yalnızca yüzde 369 büyürken, BTC aynı zaman diliminde yüzde 95’lik bir artışa tanık oldu. Kripto borsası Gemini’nin kurucusu Tyler Winklevoss, benzer hareketler hakkında son zamanlarda şunları söyledi:

DOGE hakkında istediğinizi söyleyin, ancak para arzı ABD dolarından daha zor, daha şeffaf ve daha öngörülebilir. Gerçek şaka bu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.