Dogecoin Elon Musk’tan Bu Konuda Destek Aldı! DOGE Uçuyor…

Kriptocat Haber Editörü
Dogecoin Elon Musk’tan Bu Konuda Destek Aldı! DOGE Uçuyor…

Kripto para dünyası son günlerde önemli düşüşler yaşadı. Dogecoin (DOGE) de bu düşüşlerden nasibini aldı. Ancak şimdi yeni bir gelişme var gibi görünüyor. Kripto para topluluğunun bu sonbaharda bir etkinlik planladığı belirtiliyor. Dogecoin topluluğu, kripto para biriminin son başarısını kutlamak için DOGE temalı bir müzik festivali teklif ediyor. Tabi herkes bu teklife Dogecoin’in en büyük destekçilerinden Elon Musk’ın nasıl bir tepki vereceğini merak ediyor.

Dogecoin vurgusunun yapılacağı Dogepalooza yolda

Festival, Dogepalooza adı altında koordine ediliyor ve konuyla ilgili olarak festivalin her aşamasında yer alacak gönüllüler ve sponsorlar aranıyor. Dogecoin’in temlinde yer alan topluluk şimdi, Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, müzisyen Grimes, rapçi Snoop Dogg ve girişimci Mark Cuban da dahil olmak üzere kripto dostu ünlüleri festivale katılmaya davet ediyor. Bu ünlülerin tümü daha önce Dogecoin veya genel olarak kripto para birimini desteklediklerini ifade ettiler. Şimdiye kadar sadece Elon Musk bu fikre yanıt verdi. 1 Haziran’da Twitter’da fikrin “biraz eğlenceli” olduğunu belirtti. Bir festival tarihi henüz belirlenmemiş olsa da Dogepalooza’nın koordinatörleri etkinliğin bu sonbaharda gerçekleşmesini bekliyor.

DOGE fiyatı

Dogecoin bugün iki gelişme ile önemli bir fiyat artışı yaşadı. Bunlardan birisi her zaman olduğu gibi yine Elon Musk’ın verdiği destek oldu. Diğer önemli gelişme ise DOGE’nin  Coinbase Pro’da listelenmesi haberi oldu. Bu ki gelişme fiyata önemli ölçüde etki etti. Kriptokoin.com olarak baktığımızda Yazının yazıldığı sırada Dogecoin %30 artışla 0.41 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

Dogecoin Elon Musk’tan Bu Konuda Destek Aldı! DOGE Uçuyor…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.