DeVere CEO’su: Ethereum 7 Gün İçinde Bu Zirvelere Çıkacak!

Kriptocat Haber Editörü
DeVere CEO’su: Ethereum 7 Gün İçinde Bu Zirvelere Çıkacak!

DeVere CEO’su Nigel Green, popüler kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken, Ethereum fiyatının önümüzdeki yedi gün içinde 5.000 dolara ulaşacağını belirtiyor.

DeVere Group CEO’su: Ethereum yedi gün içinde 5.000 dolara ulaşabilir!

DeVere Group CEO’su ve kurucusu Nigel Green’in iyimser bir öngörüsü var. Nigel Green, Ethereum Blockchain’inde işlem gören bir token olan Ether’in Pazartesi günü tarihte ilk kez 3.000 doları aşmasından sonra yeni zirvelerin geleceğini belirtiyor. DeVere Group CEO’suna göre, Ether bir yılda %300’ün üzerinde büyüdü ve bu Bitcoin’deki %95 sıçramadan çok daha fazla. Nigel Green konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ether, kripto para piyasasının daha geniş büyümesinin ana yararlanıcılarından biridir. Son aylarda yaşanan patlama, büyük kurumsal yatırımcıların ilgisinin artmasıyla ve sınırsız dijital para birimlerinin paranın geleceği olduğuna dair artan kabulle beslendi. Bu ivmenin yakın gelecekte daha da gelişmesi muhtemel ve Ether’in yedi gün içinde 5.000 dolara ulaşacağına inanıyorum.

DeVere CEO’su: Ethereum 7 Gün İçinde Bu Zirvelere Çıkacak!

Nigel Green: Ethereum’un zamanı geldi! Bitcoin’in pazar hakimiyeti üzerinde önemli bir etkisi olabilir

DeVere CEO’su, kripto para birimlerinin artan kabulünden yararlanmanın yanı sıra, Ether’in pazar payını önemli ölçüde artırmak için şu anda “mükemmel konumlarda” olduğunu söylüyor. Nigel Green konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi’ye veya merkezi olmayan finansa küresel geçişin birkaç kademe yukarı çıkacağını görmek üzereyiz. DeFi, Ethereum Blockchain’inin ayrılmaz bir parçası olduğu geleneksel sistemlerin dışındaki işlemleri ifade eder. Ayrıca, genellikle havadan alınıp satılan dijital sanat olmak üzere NFT’lere (değiştirilemeyen tokenler) yönelik artan bir eğilim var. Ether’in önümüzdeki yıl ve sonrasında Bitcoin’in pazar hakimiyeti üzerinde önemli bir etkisi olması beklenebilir. Büyük rakibi ile karşılaştırıldığında, Ethereum daha ölçeklenebilir, birçok sektörde halihazırda kullanılmakta olan akıllı sözleşmeler gibi daha fazla uygulama ve çözüm sunuyor ve üstün Blockchain teknolojisi ile destekleniyor. Ethereum, fiyatı ve şöhreti dışında birkaç yıldır Bitcoin’in önündeydi. 2021’in patlama yılı olacağına dair gerçek bir his var. Onun zamanı geldi…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.