Dev Yatırım Şirketi, Bu 4 Altcoin’e Para Akıttı!

Kriptocat Haber Editörü
Dev Yatırım Şirketi, Bu 4 Altcoin’e Para Akıttı!

Dev kripto para birimi fonu Grayscale, büyük miktarda MANA, LPT, LINK ve FIL altcoin’inden satın aldı. Grayscale, son hamle ile altcoin portföyünü genişletti.

Grayscale daha fazla altcoin projelerinden aldı: MANA, LPT, LINK ve FIL!

Barry Silbert’in Digital Currency Group (DCG)’unun yan kuruluşu olan Grayscale Investments, son verilere göre daha fazla MANA, LPT, LINK ve FIL altcoin’inden varlık sepetine ekledi. Grayscale, trusts’ı için daha fazla altcoin satın alıyor. Büyük kripto para birimi fonu Grayscale, yakın zamanda piyasaya sürdüğü kripto trusts’ına (MANA, LPT, FIL ve LINK) eklemek için daha fazla altcoin satın aldığını duyurdu.

Dev Yatırım Şirketi, Bu 4 Altcoin’e Para Akıttı!Altcoin piyasası

Analiz platformu Bybt’tan alınan verilere göre, satın alımlar son yirmi dört saat içinde yapıldı. Dev şirketin, satın aldığı en büyük kripto miktarı MANA’da ve 16.710 tokendir. Web sitesindeki tablo, Grayscale’in geçen hafta ve genel olarak son otuz gün içinde bu kripto para birimlerinden daha fazlasını satın aldığını gösteriyor. Grayscale’in yönetimi altındaki toplam kripto para miktarı, Bybt’a göre şu anda 51,41 milyar dolar değerinde.

DCG, Grayscale’in GBTC hisselerini geri alma planını izlemeye devam ediyor

Bu haftanın başlarında, LINK tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi ve 50 dolar seviyesini aştı. Daha önce Kriptokoin.com tarafından açıklandığı gibi, Barry Silbert tarafından yönetilen Grayscale’in ana şirketi DCG, Grayscale’in GBTC hisselerini geri alma planını izlemeye devam ediyor. Son rapora göre DCG, 250 milyon dolarlık geri alım programının bir parçası olarak Mart ayında 1.695.217 hisse satın aldı. Bununla birlikte, Bitcoin Trust’ın GBTC’si indirimli olarak işlem görmeye devam ediyor. Yazma anında yüzde -12.62’ye eşittir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.