Dev Tahminci Uyardı: Bitcoin ve Altcoin Yatırımcıları Hafta Sonuna Dikkat!

Kriptocat Haber Editörü
Dev Tahminci Uyardı: Bitcoin ve Altcoin Yatırımcıları Hafta Sonuna Dikkat!

Guggenheim CIO’su Scott Minerd, Bitcoin ve altcoin yatırımcılarını başka bir değişken hafta sonu hakkında uyarıyor.

Scott Minerd: Bitcoin ve altcoin yatırımcıları değişken bir tatil hafta sonu için hazırlıklı olun!

Guggenheim CIO’su Scott Minerd, yaklaşan Anma Günü hafta sonu öncesinde Bitcoin ve altcoin yatırımcılarını volatilite konusunda uyarmak Twitter’ı kullandı. Scott Minerd konuya yönelik şu paylaşımı yaptı:

Kripto para yatırımcıları uyarılmalıdır: değişken bir tatil hafta sonu için hazırlıklı olun.

Yazım sırasında Bitcoin fiyatı, Bitstamp borsasında 36.600 dolardan işlem görerek 35.154 dolarlık gün içi en düşük seviyesine düşüşünden bu yana kararlı bir şekilde toparlanmak için mücadele ediyor. En büyük kripto para birimi şu anda bu Mayıs ayında yüzde 37 düştü ve Eylül 2011’den bu yana en kötü ayına doğru ilerliyor.

Dev Tahminci Uyardı: Bitcoin ve Altcoin Yatırımcıları Hafta Sonuna Dikkat!

Guggenheim CIO’su: Bitcoin ve Ethereum hayatta kalan çok az sayıdaki kripto paradan olacak

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Guggenheim CIO’su Scott Minerd piyasadaki toparlanmanın “bir süre” alacağını, ama aynı zamanda Bitcoin ve Ethereum’un hayatta kalan çok az sayıdaki kripto paradan olacağını da vurguladı. Scott Minerd Aralık ayında, Bitcoin’in 400.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ettikten sonra birçok kez manşetlerde yer aldı. Ancak daha sonra Scott Minerd, bunun uzun vadeli bir tahmin olduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.