Dev Tahminci Altın Fiyat Hedefini Açıkladı: Bu Seviyeleri Bekleyin!

Kriptocat Haber Editörü
Dev Tahminci Altın Fiyat Hedefini Açıkladı: Bu Seviyeleri Bekleyin!

Guggenheim CIO’su Scott Minerd’e göre, kripto para dünyasının kaotik fiyat dalgalanmaları yatırımcıları tekrar altın ve gümüşe ittikçe, değerli metaller ivme kazanmaya başlayacak. Guggenheim CIO’su Scott Minerd’e göre, nihai altın fiyat hedefi 5.000 – 10.000 dolar olacak.

Scott Minerd: Altın fiyat hedefim 5.000 – 10.000 dolar!

Guggenheim CIO’su Scott Minerd, CNBC’ye verdiği röportajda, önemli tahminlerde bulundu ve “Para kripto paraları terk ederken ve insanlar hala enflasyon önlemleri aradıkça, altın ve gümüş çok daha iyi yerlerde olacak” dedi. Scott Minerd, bunun altın piyasasının büyüklüğü nedeniyle biraz zaman alacağını, ancak değerli metalin “üstel bir aşamaya” gireceğini söyledi. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altın’ın nihai fiyat hedefi, ONS başına 5.000 ila 10.000 dolar arasındadır. Bu altın fiyat hedefi nihayetinde kartlarda yer alıyor. Gümüş geleneksel olarak geride kalıyor. Fakir adamın altın’ı yüzde bazında en büyük hamleyi yapacak. Altın’ın yüksek beta sürümü… GDX şeklinde değerli metaller ve altın madencileri için önemli bir tahsisat yapmak için iyi bir zaman. Bu şu anda çok mantıklı geliyor.

Dev Tahminci Altın Fiyat Hedefini Açıkladı: Bu Seviyeleri Bekleyin!

Scott Minerd: Bitcoin ve Ethereum aramızda olacak ama yeni bir altcoin lider olabilir!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Scott Minerd, kripto paralar ile ilgili görüşüne gelince, Bitcoin ve Ethereum’un zamanın testinden kurtulacağını düşünmesine rağmen, muhtemelen kripto para alanına yeni bir kripto paranın hakim olacağını söyledi. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kazanan AOL oldu. Kazanan Yahoo oldu. Sonra Google ve diğer oyuncular geldi. Yeni kripto paraların kendini göstermesinin uzun sürdüğünü ve şu anda madencilik maliyetiyle karşı karşıya olduğumuz bazı sorunların üstesinden gelebileceğini öğreneceğiz. Tüm karbon üretimi… Üstün bir kripto para türü olacak ve bu da baskın kripto para olacak.

Dev Tahminci Altın Fiyat Hedefini Açıkladı: Bu Seviyeleri Bekleyin!

Scott Minerd, %10’luk bir borsa düzeltmesi öngördü

Scott Minerd ayrıca S&P 500‘ün sonunda toparlanacağını belirterek %10’luk bir borsa düzeltmesi öngördü. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım bir düzeltme yapmamız gerekiyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, sanırım %10 veya daha fazla bir geri çekilme alacağız. Ama nihayetinde, S & P’yi 5.000 ve muhtemelen daha yüksek bir seviyede göreceğimizi düşünüyorum.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.