Dev Fon Yöneticisinden Altın Tahmini: Bu Tarihte Yeni Zirvelere Geliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Dev Fon Yöneticisinden Altın Tahmini: Bu Tarihte Yeni Zirvelere Geliyor!

Anthony Scaramucci tarafından kurulan ve yönetimi altında 7,5 milyar dolarlık varlık bulunan SkyBridge Capital’in Co-CIO’su Troy Gayeski, önemli bir altın ve Bitcoin öngörüsünde bulunuyor. Troy Gayeski, altın fiyatlarının yükselmesi muhtemel olsa da Bitcoin’in onlar için tercih edilebilir olduğunu söylüyor. İşte Troy Gayeski’den Bitcoin ve altın tahmini…

Troy Gayeski’den altın tahmini: Sarı metal ve Bitcoin ralli yapacak

7,5 milyar dolarlık hedge fonu SkyBridge Capital’in kıdemli portföy yöneticisi Troy Gayeski, piyasa öngörülerini paylaştı. Troy Gayeski, yakın gelecekte hem Bitcoin‘in hem de altın’ın Fed Rezervi (FED) sayesinde yükseleceğine inandığını söylüyor. Ancak açıklamalara bakılırsa, fon Bitcoin üzerine bahis oynamaya devam edecek.

Dev Fon Yöneticisinden Altın Tahmini: Bu Tarihte Yeni Zirvelere Geliyor!

Anthony Scaramucci tarafından kurulan ve yönetimi altında 7,5 milyar dolarlık varlık bulunan SkyBridge Capital fonunun Co-CIO’su Troy Gayeski, ABD FED’in aylık bazda varlık alımlarını azaltmaya başlamasıyla hem altın hem de dijital altın olan Bitcoin’in ralli yapacağına inanıyor. Bununla birlikte fon, SkyBridge’de varlık yöneticilerinin “daha ​​​​fazlasını yapacağına” inandıkları için geleneksel değer deposu yerine “Bitcoin’e bağlı kalma” niyetinde olduklarını vurguluyor. Bitcoin’den bahsederken Troy Gayeski şunları söyledi:

Aynı durumda altın’dan alacağınızdan biraz daha fazla verim onunla alacaksınız.

Troy Gayeski: Dolar değerindeki düşüşün yüksek riskleri BTC ve altın’ı yükseltecek

Troy Gayeski, dolar değerindeki düşüşün yüksek riskleri nedeniyle hem altın hem de BTC’nin yeni zirvelere ulaşmasının muhtemel olduğuna dikkat çekiyor. Bu yıl hem sarı metal hem de lider kripto para birimi büyük bir yükseliş ve önemli bir düzeltme gördü. 

Dev Fon Yöneticisinden Altın Tahmini: Bu Tarihte Yeni Zirvelere Geliyor!

Bu, Bitcoin‘in yatırımcılar arasında altın’dan daha popüler hale gelip gelmediği yönünde birden fazla tartışmaya neden oldu. Bitcoin, geçtiğimiz aylarda 65.000 dolar seviyesine yakın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı ve ardından Elon Musk da dahil olmak üzere birkaç önemli faktör nedeniyle şu anda işlem gördüğü 36.200 dolarlık bölgeye düştü.

Troy Gayeski: Altın artacak ve önümüzdeki yıl yeni zirvelere ulaşacak

Altın’ın fiyatı ise tam tersine Mart ayında büyük bir düşüş yaşadı ama şimdi yükseliş trendinde yer alıyor. Ancak Troy Gayeski, FED’in varlık alımlarını 2022’ye kadar azaltmayacağından önemli bir altın tahmini yapıyor. Troy Gayeski, altın’ın artacağını ve önümüzdeki yıl yeni zirvelere ulaşacağına inanıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altın tahmini için “Ekonomistler: Altın Fiyatları İçin Bu Tarihlere ve Verilere Dikkat Edin!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.