Deneyimli Trader, Haziran’da Çok Kazandıracak 5 Altcoin’i Açıkladı!

Kriptocat Haber Editörü
Deneyimli Trader, Haziran’da Çok Kazandıracak 5 Altcoin’i Açıkladı!

Uzman yatırımcı ve analizci Lark Davis, son videosunda, Haziran ayında büyük kazançlar sağlama potansiyeli olduğunu düşündüğü 5 altcoin projesini aboneleriyle paylaştı. Lark Davis’in dikkat çektiği altcoin projelerini birlikte inceleyelim…

Lark Davis: Polygon (MATIC)’da yükseliş henüz bitmedi!

Analistin listesinde ilk sırasında, eski adıyla MATIC ağı olarak da bilinen, Polygon bulunuyor. Polygon, geliştiricilerin Ethereum ile uyumlu Blockchain’ler üretmelerini sağlamayı amaçlıyor. Lark Davis’e göre, Polygon fiyatları son birkaç aydır adeta patladı. 18 Mayıs’ta kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdıktan sonra düşüşe geçen MATIC fiyatları, milyarder yatırımcı Mark Cuban’ın Polygon projesine yatırım yaptığını açıklamasının ardından, 26 Mayıs’ta o zamanki değerinin iki katından fazlasına fırladı.

Deneyimli Trader, Haziran’da Çok Kazandıracak 5 Altcoin’i Açıkladı!

Lark Davis, Polygon’un günlük işlem hacmi baz alındığında Binance Smart Chain’i geride bırakmasıyla beraber, Polygon için yükseliş trendinin henüz sona ermediğini düşündüğünü söyledi. Dahası analiste göre 0x, Polygon’un kendi merkeziyetsiz borsası (DEX) likidite toplayıcısı için, Polygon’a uyarlanmış bir API yayınlayarak, 0x API araçlarının Polygon piyasası için de kullanılmasının önünü açtı.

Lark Davis: Popüler altcoin Theta (THETA) için büyük haberler var!

Analiste göre, Haziran ayı için dikkatlerin üzerinde olması gereken diğer bir altcoin ise Theta (THETA)’dür. Kısa süre önce THETA fiyatları, büyük bir dip yapmasının ardından %21’lik bir sıçrama gerçekleştirdi. Lark Davis’e göre, Mainnet 3.0 güncellemesi, Theta fiyatlarının Haziran ayında gerçekleştirebileceği büyük patlamadaki en büyük etken olacak. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Theta’nın Mainnet 3.0 güncellemesine, Elite Edge Node’un ve TFUEL staking işlemlerinin başlamasına yalnızca 30 gün kaldı! Önümüzdeki haftalarda, güncellenmiş bir EN kullanıcı ara yüzüyle, yeni bir Edge Node versiyonu yayınlanacak ve TFUEL staking işlemleri de 30 Haziran’da başlayacak. Platform içerisinde 100.000’den fazla yatırımcıyla devam eden TFUEL staking işlemleri gelecek vaat ediyor.

Theta’nın önündeki diğer bir büyük olay ise, dünyanın ilk gerçek zamanlı NFT pazarı olan ThetaDrop Marketplace’in yayın hayatına başlayacak olması olacak. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, tabii ki Theta’nın mevcut ürünleriyle entegre bir şekilde çalışacak. Böylece insanlar da NFT’leri kendi farklı bakış açılarına uyarlayabilecek.

Deneyimli Trader, Haziran’da Çok Kazandıracak 5 Altcoin’i Açıkladı!

Lark Davis: Geleceği parlak olan Cardano (ADA) radarımda olan altcoin projelerinden!

Lark Davis’in radarındaki bir sonraki altcoin projesi ise Cardano (ADA)’dur. ADA, bu yılın başından bu yana hızla yükselerek, piyasa değeri olarak en büyük dördüncü kripto para haline geldi. Cardano, PoS mekaniğini kullanan en büyük Blockchain’lerden biri. ADA geliştiricileri bu yılın sonuna doğru akıllı sözleşmeleri başlatarak, DeFi uygulamaları için yüksek hızı ve düşük işlem ücretleriyle DeFi uygulamaları için bir alternatif oluşturabilecek bir adım atmaya hazırlanıyor. Cardano, kısa bir süre önce Alonzo akıllı sözleşme testnet’ini başlatarak, topluluğunun uzun bir süredir beklediği büyük bir dönüm noktasını da gerçekleştirmiş oldu. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Input Output Global (IOG), ilk Cardano Alonzo testnetinin açılışını başarıyla yaparak, akıllı sözleşmeler için kritik öneme sahip olan bir adımı tamamladı.

Lark Davis: Vega (VEGA) projesi ilgi çekici özelliklerle geliyor

Analistin listesindeki sondan bir önceki altcoin projesi ise Haziran ayında piyasaya çıkacak olan Vega (VEGA)’dır. Vega, tamamen merkeziyetsiz bir ağ üzerinde, marjin ticaretini ve marjin kullanılan finans ürünlerin oluşturulmasını sağlayacak bir protokol olarak çalışacak.  Proof-of-Stake yöntemini kullanacak olan Vega ağı; tamamen otomatize edilmiş, uçtan uça marjin ticaretini ve karmaşık finansal ürünlerin çalışmasını kolaylaştıracak. Vega protokolünü kullanarak, herkes merkeziyetsiz piyasalar oluşturabilme imkanına sahip olacak.

Deneyimli Trader, Haziran’da Çok Kazandıracak 5 Altcoin’i Açıkladı!

Lark Davis’e göre, bu projenin yatırımcılar için en ilgi çekici yanı, Bitcoin, ERC 20 tokenleri ve stablecoin’ler gibi büyük Blockchain’leri collateraller aracılığıyla birbirine bağlayacak olması. Böylece katılımcılar birçok collateral seçeneği arasından seçim yapabilecek. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Collateraller, marjin ticarinde, borç alan tarafın borcunu ödeyeceğine dair teminat olarak gösterdiği kripto varlıkları tanımlıyor.

Analist: Formation Fi (FORM) “Yield kovalamacısına son” sloganıyla hareket ediyor

Lark Davis’in listesindeki son altcoin projesi ise, yine Haziran ayında piyasaya çıkacak olan Formation Fi (FORM)’dir. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Yield kovalamacısına son” sloganıyla hareket eden Formation Fi, “risk paritesinden ilham alan akıllı Yield Farming 2.0” olarak adlandırdığı sistemi hayata geçirerek. Kullanıcıların, FORM protokolü tarafından yönlendirilerek, kendi exposure’larını (riske maruz tutar) belirlemelerini sağlayacak. Bir DeFi protokolü olan FORM, stratejik yatırım turunu 3.3 milyon dolar gibi başarılı bir miktar ile tamamladığını duyurdu. Bu yatırım turunda, kripto yatırım alanında adlarını duymaya alışık olduğumuz Kenetic, Kosmos, Spark Digital Capital, AU21, X21 Digital, Momentum 6, GenBlock, GBV Capital, Shima Capital ve Brilliance Ventures gibi isimler de yer aldı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.