Deneyimli Analist: Uyanın, Bu 3 Unutulmuş Altcoin Fırlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Deneyimli Analist: Uyanın, Bu 3 Unutulmuş Altcoin Fırlayacak!

Kripto trader’ı ve analisti Scott Melker, büyük bir kopuştan sonra potansiyel olarak fırlayabileceğine inandığı gözden kaçan bir altcoin projesini yakından izliyor. Ayrıca analist 2 unutulmuş altcoin’e de dikkatleri çekiyor.

Scott Melker: EOS satın aldım! Bunu söylediğime inanamıyorum ama EOS aldım

Usta analist Scott Melker, yeni analizinde 44.000 YouTube abonesine, üç yıllık bir ayı kışının ardından Bitcoin’e (EOS/BTC) karşı yükselişine yeni başlamış olabileceğini söylediği Ethereum rakibi EOS’a baktığını söyledi. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

EOS satın aldım. Bunu söylediğime inanamıyorum ama EOS aldım, çünkü bakın… Tüm zamanların en yüksek seviyesinden beri yerinde olan bir direnci kırarak haftalık olarak şimdiye kadarki en büyük hacimli mum. Bir, iki, üç kez çapraz dirence dokunduktan sonra kesinlikle Çad geçecek.

Deneyimli Analist: Uyanın, Bu 3 Unutulmuş Altcoin Fırlayacak!

Scott Melker: Bu 2 “dino coin” olan altcoin yükselişe geçecek

Scott Melker’e göre EOS/BTC, şu anki 0.00024 değerinden %650 potansiyel kazançları temsil eden 0.0018’e kadar yükselebilir. EOS’un yanı sıra kripto analisti, 2017 boğa piyasası sırasında yükü yöneten ancak o zamandan beri bir eylem eksikliği gören iki “dino coin” veya altcoin üzerinde yükselişe geçiyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP direnci kırıldı. Henüz yapmamış bir çift var. Bitcoin Cash (BCH/BTC), az önce bunu yaptı. TRX (TRON/BTC), az önce bunu yaptı. Bunlar henüz direnişi yeniden test etmek için geri gelmedi.

Deneyimli Analist: Uyanın, Bu 3 Unutulmuş Altcoin Fırlayacak!

Scott Melker: BCH ve TRON devlerin ayak izlerini takip edecek

Scott Melker, BCH/BTC ve TRON/BTC’nin, son birkaç yılda Bitcoin’e karşı büyük kazançlar elde eden XRP (XRP/BTC), Ethereum (ETH/BTC) ve Litecoin (LTC/BTC)’in ayak izlerini takip edeceğini tahmin ediyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SafeMoon’ları, Shiba Inus‘u (SHIB), TikTok paralarını ve başka ne olursa olsun takas edebiliriz. Dinle, kendimi biraz bozuk parayla seviyorum, ancak haftalardır, en kolay ticaret belli ki bu büyük harfli dinozordu ve bunu bir daha yapamayana kadar yapacağım.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.