Deneyimli Analist: Cardano ve Ethereum Bu Zirvelere Koşuyor!

Kriptocat Haber Editörü
Deneyimli Analist: Cardano ve Ethereum Bu Zirvelere Koşuyor!

Önde gelen bir kripto para yatırımcısı, Cardano ve Ethereum konusunda iddialı görüşler ortaya koydu. Ünlü analist ikinci en büyük ve yedinci en büyük kripto para birimlerinin yeni rekor seviyelere ulaşacağına inanıyor.

Cardano ve Ethereum

Coin Bureau’nun “Guy” takma adını kullanan sunucusu, 820.000 abonesine, Bitcoin’in performansının devam etmesi durumunda, Ethereum’un (ETH) daha yüksek seviyelere doğru yöneleceğini ifade ediyor.

“BTC, daha önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse 3 kat arttı. Bu nedenle ETH’nin önümüzdeki birkaç ay içinde benzer bir hamle yapması şaşırtıcı olmayacak. Bu, ETH’yi yaklaşık 4.500 $’a çıkarır ki bu durum, boğa koşusu için gerçekçi bir beklentidir.”

YouTuber, EIP 1559 olarak bilinen Ethereum protokolünde planlanan iyileştirmelerin, yürürlüğe girdiklerinde en büyük ikinci kripto para biriminin fiyatını daha da yükselteceğini ekliyor.

“EIP 1559’un kısıtlayıcı etkileri nedeniyle ETH’nin çok daha yükseklere çıkma şansı var ve ücret yakımları arz üzerinde etkili olabilir.

Doğru katalizörün yerleştirilmesiyle, ETH kolayca 10.000 doları geçebilir.”

Cardano Örneklemi

Cardano (ADA) durumunda Guy, piyasa değeri açısından en büyük yedinci kripto para biriminin, gelişmekte olan ülkelerde oluşturduğu iş ortaklıklarına ve daha sonra akıllı sözleşmelerin uygulamaya konulmasına bağlı olarak fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesinden iki katına çıkabileceğini ifade ediyor.

Yüzde olarak bakıldığında, ADA şu ana kadar bu boğa piyasası sırasında ETH’den çok daha büyük kazançlar gördü. Geçen bahardan bu yana neredeyse 40 kat arttı.

ADA, bu yılın Nisan ortasında 1.50 $’a ulaştığından beri konsolide oluyor ve BTC hakimiyetindeki düşüşle birlikte piyasanın ivmesi devam ederse, ADA yakında ikinci rüzgârını alacak.

Yaz aylarında Cardano akıllı sözleşmelerinin kullanıma sunulmasıyla her şey yolunda giderse, Cardano’nun diğer ortaklıkları çalışırsa ADA’nın 3 $’a ve muhtemelen daha yüksek bir seviyeye yükseleceğini ifade edebilirim.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.