Deneyimli Analist: Bu Altcoin’ler Devasa Yükselerek 100x Yapabilir!

Kriptocat Haber Editörü

Popüler kripto para analisti Coin Bureau, son derece sıcak bir altcoin projesine dikkatleri çekiyor. Analist, Kusama (KSM)’nın kısa sürede önemli temel katalizörler tarafından körüklenen dev bir yukarı yönlü hareket görebileceğini söylüyor. Ayrıca Coin Bureau, Kusama’nın ekosisteminde başlatılan bazı altcoin projelerinin büyük olasılıkla 100 kat artacağını söylüyor.

Coin Bureau: Altcoin projesi Kusama (KSM) dev bir yukarı yönlü hareket görebilir

Popüler analist Coin Bureau, yeni bir videoda bir milyon YouTube abonesine, Polkadot-kuzeni Kusama’nın (KSM) Polkadot’un parachain slot müzayedelerinin lansmanı sırasında büyük kazançlara tanık olabileceğini söylüyor. Parachain slots’ı, Polkadot ağının diğer Blockchain’lerin onunla etkileşime girmesine izin veren kıt parçalarıdır. 

Deneyimli Analist: Bu Altcoin’ler Devasa Yükselerek 100x Yapabilir!

Polkadot, parachainleri kullanmak isteyen kripto para projeleri için sadece 100 slota sahip olmayı hedefliyor ve her slot KSM tokenleri kullanılarak teklif edilecek. Coin Bureau, Kusama’nın ekosisteminde başlatılan bazı projelerin büyük olasılıkla 100 kat artacağını söylüyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Parachain slot müzayedelerinin çılgın yanı, size zor kazanılmış paranızın tek bir kuruşunu bile vermek zorunda kalmadan bir sonraki 100x yapacak tokeni alma şansı verecek olmalarıdır.

Coin Bureau neden altcoin projesi KSM’de büyük bir fiyat artışı bekliyor?

Polkadot’un parachainlerinin Kusama’ya bağımlı hale gelmesiyle birlikte, Coin Bureau da KSM’de büyük bir fiyat artışı bekliyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kusama’nın parachain slot müzayedelerine katılmayı planlayan çoğu kişi ve kurumun geçen yıldan beri KSM biriktirdiğinden şüpheleniyorum. Sonuçta, bir parachain slot’unu güvenceye almak için KSM’de yüz milyonlarca dolara ihtiyaçları olacak gibi görünüyor. Sanırım bu ilk yatırımcılar, parachain slot açık artırmaları başlayana kadar satın almak için beklerlerse, talepteki ani artışın KSM’yi ödemek istemedikleri fiyatlara göndereceğini bilecek kadar akıllılar.

Deneyimli Analist: Bu Altcoin’ler Devasa Yükselerek 100x Yapabilir!

Coin Bureau: Parachain slot müzayedelerinin arkasındaki beklenti fiyatları patlatabilir!

Analist, parachain slot müzayedelerinin arkasındaki beklentinin büyük bir kısmının muhtemelen fiyatlandırılmış olmasına rağmen, henüz aksiyonun bir parçasını almamış olan birkaç oyuncu olduğunu söylüyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun anlamı, Kusama‘daki parachain slot müzayedelerinin oluşturacağı talebin zaten KSM’de fiyatlandırılmış olmasıdır. Ancak içimden bir ses, Kusama’nın yaptıklarına dikkat etmeyen birkaç kişiden fazla insan olduğunu söylüyor. Mesala, ben bile Tether’ın Kusama’da USDT’yi piyasaya süreceğini bilmiyordum.

Coin Bureau: KSM yeni bir boğa koşusunu ateşleyebilecek bir arz sıkıntısı yaşayabilir

Coin Bureau, parachain müzayedeleri başladığında, KSM’nin yeni bir boğa koşusunu ateşleyebilecek bir arz sıkıntısı yaşayabileceğini tahmin ediyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kusama’nın parachain slot müzayedeleri başladığında, özellikle bu yeni tokenlerin bazıları ticarete başladığında, haftalarca sürecek bir başka büyük yukarı yönlü hareket görmemiz son derece muhtemel. Ayrıca, bu parachain slot akıllı sözleşmelerinde kilitli olan tüm KSM’ler hemen satılamaz. Bu, büyük miktarda KSM‘nin aylarca piyasadan çekildiğini görebileceğimiz anlamına geliyor. Bildiğiniz gibi bir şeyin arzını düşürürseniz talep aynı kalırsa veya artarsa ​​fiyat yükselir.

Deneyimli Analist: Bu Altcoin’ler Devasa Yükselerek 100x Yapabilir!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 3 Altcoin, Harika Alım Fırsatları Veriyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.