David Guetta, 14 Milyon Dolarlık Daire İçin, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Kabul Edecek

Kriptocat Haber Editörü
David Guetta, 14 Milyon Dolarlık Daire İçin, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Kabul Edecek

Tanınan Fransız DJ David Guetta, Miami Beach’teki konutunu 14 milyon dolara satıyor. DJ ödeme olarak Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kabul etmeye hazır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Titanium”, “Play Hard” ve “When Love Takes Over” üzere büyük hitlerle tanınan Guetta, satışa çıkardığı daireyi Amerikalı milyarder Richard LeFrak’tan 9,5 milyon dolara satın almıştı.

Daire 40 katlı lüks bir otel/apartman kompleksi olan Setai Hotel & Residences’ın bir modülü. Üç yatak odasına, üç banyoya, yüzme havuzlarına ve hatta kendi bahçesine sahiptir.

David Guetta’nın bu teşebbüsünden evvel de Bitcoin, hali hazırda lüks emlak piyasasına dahil olmuştu. İngiliz emlak hükümdarı Nick Candy, İngiltere’deki en kıymetli daire olarak kabul edilen 243 milyon dolarlık Hyde Park için en büyük kripto para ünitesini kabul edeceğini açıklamıştı.

Bu ayın başlarında, Miami’de 22.5 milyon dolar bedelinde kriptoya bir çatı katı satışı gerçekleşmişti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.