Coinbase Wallet, DeFi Uygulamalarına Bağlanmak İçin Tarayıcı Uzantısını Başlattı

Kriptocat Haber Editörü
Coinbase Wallet, DeFi Uygulamalarına Bağlanmak İçin Tarayıcı Uzantısını Başlattı

Coinbase Wallet, kullanıcılarının Uniswap (UNI), Aave (AAVE) ve SushiSwap’e (SUSHI) bağlanmasına imkan tanıyan yeni bir tarayıcı uzantısı ile merkezi ve merkezi olmayan finans ortasında köprü kurmaya başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Eklenen uzantı, bir kişinin hesap bilgilerini otomatik olarak kaydettiği için, her dapp açmak istediğinde QR kodlarını tarama gereksinimini ortadan kaldırır.

Kullanıcılar, masaüstü tarayıcılarından süreç gerçekleştirebilecek, lakin bunları akıllı telefon uygulamalarından onaylamaları gerekecek.

Şirket daha erişilebilir hale getirmek için DeFi ekosistemiyle daha fazla etkileşime gireceğini belirtiyor.

“Daha fazla müşteriyi, dapps dünyasına ve daha büyük bir kripto ekosistemine katılmaları için güçlendirmek istiyoruz. Bunu yapmak için Coinbase Wallet uzantısı üzere yeni geliştirmeler ve tekliflerle daha fazla kullanım kolaylığı ve erişilebilirlik sağlamak için adımlar atmaya devam edeceğiz.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.