CHZ, THETA, BAKE, FLOW: Bu Altcoin’lerden Hangileri Satın Alma Bölgesinde?

Kriptocat Haber Editörü
CHZ, THETA, BAKE, FLOW: Bu Altcoin’lerden Hangileri Satın Alma Bölgesinde?

İlk 10’daki altcoin projeleri yükselirken, ETH’nin yeni ATH kaydetmesi ve Dogecoin’in 0,65 doları kırmasının ardından, NFT pazar yeri tokenleri konsolide oluyor. THETA, BAKE, FLOW ve CHZ şu anda konsolide ediliyor. Mevcut altcoin sezonunda, bu altcoin’ler birkaç kez konsolide edildi ve birkaç haftada önceki düşük seviyelere ulaştı. Peki bu seviyeler, bireysel yatırmcıların devam eden dip seviyelerinde birikmesi için ideal mi?

Ekta Mourya’na göre, BAKE, FLOW ve CHZ tokeninin rallisi için hala yer var

Popüler kripto para uzmanı ve analisti Ekta Mourya, THETA, BAKE, FLOW ve CHZ’i analiz etti. Uzmana göre, bu tokenlerin, ticaret hacmi, benzersiz adresler (borsalar arasındaki talebi temsil eden), NFT pazar tokenleri üzerindeki satış baskısı ve yatırım girişi gibi ölçümlere bağlı olarak toparlanacağı tahmin ediliyor. Mevcut fiyat seviyesinde Ekta Mourya’na göre, THETA aşırı değerlendi ve ilk 20 aşırı değerli token arasında yer aldı.

CHZ, THETA, BAKE, FLOW: Bu Altcoin’lerden Hangileri Satın Alma Bölgesinde?THETA Volatilite vs Fiyat || Kaynak: Lunarcrush

Ekta Mourya’na göre, THETA 3.0’ın piyasaya sürülmesinin Haziran 2021’e kaydırılmasıyla altcoin’in yükselmesi bekleniyor. Bir fiyat yükselişinin ardından yükseliş birikimini tespit etmek kolay oldu. Altcoin rallisinden hemen önce düşüşe geçen altcoin’ler arasında BAKE, FLOW ve CHZ öne çıkıyor. Altcoin rallisi Ethereum ve BNB tarafından yönetilirken Ekta Mourya’na göre, BAKE, FLOW ve CHZ’nin rallisi için hala yer var. 

Analist: BAKE’nin ticaret hacmi düştü, daha fazla satış baskısına direniyor

BAKE’nin ticaret hacmi önemli ölçüde düştü, fiyat hala 5,7 dolar seviyesinde, daha fazla satış baskısına direniyor. Birkaç tur konsolidasyonun ardından, CHZ önde gelen pazarlarda yüksek talep görmeye devam ediyor. Yazım sırasında kripto para, 0,51 dolar seviyesinden işlem görüyordu. NFT’nin büyümesi, ilk aşamalarında DeFi’ye benzer, bu daha fazla yatırımcının NFT pazar tokenlerine odaklanmasını sağladı.

CHZ, THETA, BAKE, FLOW: Bu Altcoin’lerden Hangileri Satın Alma Bölgesinde?Kaynak: Lunarcrush

Artan piyasa değeri ve hakimiyetine dayanarak, geçtiğimiz hafta yükselen NFT pazar yeri tokenleri arasında Bakery Swap ve Sand bulunuyor. Lunarcrush’tan alınan yukarıdaki grafiğe göre oynaklık düştü, ancak fiyat büyük ölçüde oynaklıkla orantılı. Bu Ekta Mourya’na göre, bu hafta toplanan çoğu NFT pazar tokenine benzer, oynaklıkta %75’in üzerinde bir düşüş genellikle düşüş eğilimine işaret ediyor.

Ekta Mourya: Sushiswap, Uniswap ve Bakery Swap, yüksek yatırım getirisi sunuyor!

Ancak Ekta Mourya’na göre, BAKE durumunda bu geçerli değildir. Fiyat dalgalanmadaki her düşüşte düştü. Bu Ekta Mourya’na göre, Mayıs 2021’den sonra değişti; bundan önce, oynaklıkta bir düşüş, BAKE için fiyatta bir düşüşe işaret ediyordu. Ekta Mourya’na göre, Sushiswap, Uniswap ve Bakery Swap, yüksek kısa vadeli yatırım getirisi sunan kripto paralar olarak ortaya çıktı. Ekta Mourya’na göre, şu anda konsolide olan bu NFT pazar yeri tokenlerinin önümüzdeki haftalarda daha da artması muhtemel.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.