Chiliz’den Yeni Taraftar Token Duyurusu!

Kriptocat Haber Editörü
Chiliz’den Yeni Taraftar Token Duyurusu!

Dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları organizasyonu olan UFC, spor ve eğlence endüstrileri için önde gelen bir blockchain sağlayıcısı olan Chiliz, hayran etkileşimi ve ödül sağlayan uygulaması Socios.com için bir $UFC Taraftar Token çıkarma planlarını duyurdu.

Taraftar token’ları, Chiliz blockchain’inde çıkarılır ve token’ların sahiplerinin Socios.com’da taraftar oylaması, VIP ödüller, özel promosyonlar, AR özellikleri, sohbet forumları, oyunlar ve yarışmalar gibi özel içerik ve fırsatlara erişim sağlar.

UFC, Avrupa futbol devleri FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, AC Milan ve Manchester City dahil olmak üzere Taraftar Tokenlarını başlatmak için Chiliz ile ortaklık kuran 26 büyük spor kulübüne sahip güçlü bir ağa katılıyor.

$UFC Taraftar Token’ının Haziran ayında Socios.com’da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Token’ın 20 milyonluk bir arzı olacak.

Chiliz büyüyor

Popüler blockchain ağıChiliz, 2021 için büyük küresel genişleme planlarına sahip. Duyurularına göre ABD, İngiltere, Asya ve Güney Amerika’da daha birçok Taraftar Token lansmanını hedeflerken, Avrupa’daki mevcut varlığını artıracak. Chiliz’in dünya çapında birden fazla ofisi var ve 2021’de Madrid, New York ve Sao Paulo’da yeni Avrupa, ABD ve Güney Amerika merkez ofisleri açacak.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.