Chiliz, UFC ile Taraftar Token’ı İçin Anlaşma Sağladı

Kriptocat Haber Editörü
Chiliz, UFC ile Taraftar Token’ı İçin Anlaşma Sağladı

Dünyanın önde gelen dövüş sanatları tertibi olan UFC ve spor ve cümbüş sanayileri için önde gelen bir blockchain sağlayıcısı olan Chiliz, Socios.com üzerinden UFC Taraftar Token başlatma planlarını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Taraftar token’ları, Chiliz blok zincirinde başlatılıyor ve token sahiplerine, Socios.com’da taraftar oylaması, VIP mükafatları, özel promosyonlar, AR içerikli özellikler, sohbet forumları, oyunlar ve yarışlar üzere özel içerik ve fırsatlara erişim sağlar.

UFC, Avrupa futbol devleri FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, AC Milan, Galatasaray ve Manchester City üzere taraftar token’ları için Chiliz ile iştirak kuran 26 büyük spor kulübüne sahip güçlü bir ağa katılıyor. UFC taraftar token’ının Haziran ayında Socios.com’da piyasaya sürülmesi planlanıyor ve 20 milyon arza sahip olacak.

Chiliz, 2021 için büyük global genişleme planlarına sahip ve ABD, İngiltere, Asya ve Güney Amerika’da daha birçok taraftar token lansmanını hedefliyor. Chiliz ayrıyeten, Avrupa’daki mevcut varlığını arttırmayı planlıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.