Charles Hoskinson: Cardano’da “Cehennemin 90 Günü” Bizi Bekliyor

Kriptocat Haber Editörü
Charles Hoskinson: Cardano’da “Cehennemin 90 Günü” Bizi Bekliyor

Cardano nihayet akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesine hazırlanırken Charles Hoskinson, şirketinin ve tüm ekosistemin tarihteki en yoğun 90 günün eşiğinde olduğunu söyledi. Söz konusu gelişmelerin ağustos ayı civarında gerçekleşmesi bekleniyor.

Hoskinson: Cardano için yoğun günler geliyor

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Mart ayındaki Cardano 360 etkinliği sırasında Hoskinson, Alonzo ana ağ lansmanının Ağustos civarında faaliyete geçmesini beklendiğini duyurmuştu. Ağustos ayına yaklaşık 90 günün kaldığını belirten Hoskinson, dün, aşağıdaki ifadelere kullandı:

Bu, muhtemelen şirketimin ve ekosistemin tarihindeki en yoğun 90 gün olacak.

Hoskinson, şimdi, uygulanabilir projeleri olanların ihtiyaç duydukları desteği alabilmelerini sağlamayı istediğini söyledi. Ayrıca, dApp’ler (merkezi olmayan uygulamalar) için tarayıcı deneyimini iyileştirmek; güvenli, emniyetli ve kullanıcı dostu hale getirmek istediğini iddia etti.

Charles Hoskinson: Cardano’da “Cehennemin 90 Günü” Bizi Bekliyor

Beklentileri yönetmek

Ancak, Alonzo hard fork’unu oluşturan Cardano yaratıcısı, Alonzo’nun 90 gün içinde ana ağda olmayabileceğini söyledi. İzleyicileri, sözlerini yanlış yorumlamamaları yönünde uyardı. Milyarder kurucu, gecikmelerden nefret ettiğini söylese de takipçilerine “beklentilerini yönetmeye” çağırıyor. Hoskinson, bu düşüncelerini aşağıdaki gibi ifade etti:

Bunu halletmek için hepimiz birlikte çalışacağız. Gecikmelerden nefret ederim. Aksiliklerden nefret ederim. Riskleri ortadan kaldırmak için elimizden gelen her şeyi de yaptık… Ancak yine de, hesapta olmayan bazı şeyler ortaya çıkabilir ve beklentileri yönetmek oldukça önemlidir.

Charles Hoskinson: Cardano’da “Cehennemin 90 Günü” Bizi Bekliyor

Uzun süredir beklenen Alonzo hard fork’unun yukarıda belirtilen zaman çerçevesinde gerçekleşeceğini umuyor, ancak öngörülemeyen olayların olabileceği konusunda uyarıyor. Hoskinson, kesin tarihlerin iki gün içerisinde açıklanacağını söylüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.