Charles Hoskinson, Cardano (ADA) İçin Yoğun Günler Bekliyor

Kriptocat Haber Editörü
Charles Hoskinson, Cardano (ADA) İçin Yoğun Günler Bekliyor

Cardano (ADA) nihayet akıllı kontratların piyasaya sürülmesine hazırlanırken, Charles Hoskinson, şirketinin ve tüm ekosistemin tarihteki en ağır 90 günün eşiğinde olduğunu söylüyor:

“Bu muhtemelen şirketimin ve ekosistemin tarihindeki en ağır 90 gün olacak.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hoskinson daha evvel Mart ayında yapılan Cardano 360 aktifliği sırasında Alonzo an ağ lansmanının Ağustos civarında gerçekleşmesini beklediğini duyurdu.

Hoskinson, uygulanabilir projeleri olan topluluk üyelerinin muhtaçlık duydukları dayanağı alabilmelerini sağlamak istediğini söylüyor. Buna ek olarak dApp’ler için tarayıcı tecrübesini güzelleştirmek, onları inançlı, emniyetli ve kullanıcı dostu hale getirmek istediğini söz ediyor.

Beklentileri Yönetmek

Alonzo’nun hard fork’unu oluşturan Cardano (ADA) yaratıcısı 90 gün içinde ana ağda olmayacak ve izleyicileri, insanların kelamlarını yanlış yorumlama eğiliminde olduğu konusunda uyardı.

Milyarder kurucu, gecikmelerden nefret ettiğini söylerken, takipçilerini de “beklentileri yönetmeye” çağırıyor:

“Bunu yapmak için hepimiz birlikte çalışacağız ve gecikmelerden nefret ediyorum. Aksiliklerden nefret ederim ve riskleri ortadan kaldırmak için elimizden gelen her şeyi yaptık … Bütün bunlar, bir şeyler ortaya çıkabilir ve beklentileri yönetmek değerlidir.”

Hoskinson Alonzo hard fork‘unun beklenen vakitte geleceğini umuyor. Lakin tekrar de ön görülemeyen birtakım olayların olabileceği konusunda uyarıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.