Chainlink Fiyatı Tahminleri: İşte İzlenmesi Geren 2 Grafik ve Seviyeler

Kriptocat Haber Editörü
Chainlink Fiyatı Tahminleri: İşte İzlenmesi Geren 2 Grafik ve Seviyeler

Oracle servis sağlayıcısı Chainlink (LINK)’in yerel kripto para birimi olan LINK, bugün 12,3 milyar dolarlık piyasa değeri ile 28.82 Dolar seviyesinden işlem görüyor. Chainlink (LINK), son piyasa düzeltmesi sırasında 17.50 Dolar’a düştükten sonra güçlü bir geri çekilme yaşadı. Geçen Pazar 23 Mayıs’ta bu düşük seviyeye ulaştıktan sonra, LINK fiyatı dört gün içinde iki katına çıkarak 35 Dolar’a yükseldi. Bununla birlikte, Blockchain veri sağlayıcısı Santiment’ten gelen aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi direnç trend çizgisini kıramadı.

Chainlink Fiyatı Tahminleri: İşte İzlenmesi Geren 2 Grafik ve Seviyeler

Chainlink yeni bir girişimde bulunuyor

Bugün Chainlink, bu direnç trend çizgisini kırmak ve yükseliş trendi oluşturmak için başka bir girişimde bulunuyor gibi görünüyor. Öte yandan Santiment, LINK’in destek alanının üzerinde kalmasının önemli olduğunu vurguluyor ve şu yoruma yer veriyor:

LINK şu anda bir direnç noktasında yer alıyor. Direnç trend çizgisinin üzerine çıkmak için destek alanının üzerinde kalması gerekecek. Desteği kırar ve önceki en düşük seviyenin altına inersek, işler gerçekten kötü görünecek ve ayı trendini daha da doğrulamak için bir başka düşük seviyeye daha doğru hareket yapacak.

Bununla birlikte, LINK fiyatının son dip seviye sırasında, Günlük Aktif Mevduat (DAD), çok sayıda insanın arzını tasfiye ettiğini göstererek yükseldi. Ayrıca, aşağıdaki grafik, çok sayıda LINK yatırımcısının yüksek miktarda borsa mevduatı yaptığını açıkça göstermektedir.

Chainlink Fiyatı Tahminleri: İşte İzlenmesi Geren 2 Grafik ve Seviyeler

İleriye dönük olarak, Santiment şunları da not ediyor: Genel olarak, LINK’in Blockchain metrikleri, bir sıfırlamanın ardından sağlıklı işaretler gösteriyor. Birikim, muhtemelen, dip yapısını oluşturmak için ideal olan borsa girişlerine ve günlük aktif mevduata dayalı olarak gerçekleşmiştir. Bununla birlikte, fiyat şu anda dirençte bulunuyor ve önümüzdeki birkaç hafta sonunda nereye gittiğimizi ortaya çıkaracak. Kriptokoin.com olarak daha önce de belirttiğimi üzere Chainlink (LINK), yatırımcılar için en iyi altcoin seçimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.