Chainlink Fiyat Yorumu: Önümüzdeki Haftalarda Neler Olacak?

Kriptocat Haber Editörü
Chainlink Fiyat Yorumu: Önümüzdeki Haftalarda Neler Olacak?

Chainlink fiyat aşamalarına baktığımızda fiyat son 2 hafta içinde sürekli olarak arttı. LINK, geçen hafta %33 artışla 47.40 $ seviyesinde yer aldı.

Piyasa değeri açısından on ikinci sıraya düşmesine rağmen, LINK’in çerçeve gelişimi ve ekosistemin olgunlaşması bir yükseliş hissine işaret ediyor.

Chainlink Fiyat Akışı

LINK ağı tarafından beslenen birkaç bireysel kullanım durumu vardır ve çoğu uygulama LINK’in likiditesine güvenir. LINK’in Uniswap üzerindeki likiditesi, Glassnode’dan alınan verilere göre birkaç saat önce bir ATH’ye ulaştı ve bu durum, LINK’in faydasına olan birçok faktörden biridir.

Chainlink Fiyat Yorumu: Önümüzdeki Haftalarda Neler Olacak?

Ek olarak, LINK, büyük HODLerların elind tutuğu ve yoğunlaştığı bir altcoindir. Konsantrasyondaki bir düşüş, likiditede ve spot borsalarda bir artışa işaret eder. LINK’in ilk %1 adresinde tutulan arz yüzdesi, 1 ayın en düşük seviyesi olan %84,034’e geriledi.

LINK şu anda el değiştirdiği ve likiditeye katkıda bulunması muhtemel perakende traderların ve yatırımcıların cüzdanlarına çarptığı için, bu düşüş kısa vadede LINK’in fiyatı için yükseliş anlamına geliyor. Mevcut fiyat seviyesinde ve likiditede kârlı %98 HODLerlar blockchain duyarlılığı yükselişe geçti. Bu gelişmeler aynı zamanda likidite artışını destekliyor.

Chainlink Fiyat Yorumu: Önümüzdeki Haftalarda Neler Olacak?

LINK, coinmarketcap.com’dan gelen verilere göre 51 $’lık yeni bir ATH’ye ulaştı ve ivme devam ediyor. LINK ağındaki işlem sayısı geçen hafta %200’ün üzerinde arttı ve daha fazla perakende trader portföylerini LINK’e yöneltiyor. Düşük kapasiteli oracle’lar LINK’in fiyat artışıyla birlikte canlanıyor.

Grayscale ve LINK

Grayscale gibi kurumlar, tıpkı perakende traderlar ve HODLerlar gibi düşüşler yoluyla birikim yapmaya devam etti. Grayscale’in LINK Trust fonu, Grayscale’in en son güncellemesinden alınan verilere göre şu anda 7,2 Milyon Dolar değerinde LINK tutuyor.

Temel bir bakış açısından, LINK’ın ortaklıkları ve BSC ve en iyi DeFi projeleriyle entegrasyonu, onu perakende traderlar için alakalı ve güncel hale getiriyorr. ERC-20 projeleri ve altcoinlerin aksine, LINK’ın yüksek faydası, diğerlerinin yanı sıra Paxos Global, Smart Zip, Wowswap.io, RCN Finance ve Upshot.io ile başarılı ortaklıklarla yükseliş hissini artırıyor. LINK’in ağ etkinliği ve fiyat hareketi, onu ilk 25 içindeki en popüler altcoinlerden biri yapıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.