Cardano’dan Tarihi Zirve! Efsanevi Analist: Bu Seviyeler Geliyor

Kriptocat Haber Editörü
Cardano’dan Tarihi Zirve! Efsanevi Analist: Bu Seviyeler Geliyor

Popüler altcoin Cardano (ADA), 2,18 dolara yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bitcoin’in her adımını bilen analist Peter Brandt ise kripto paraya yönelik önemli bir tahmin paylaştı. Analistin grafiği ise kripto paranın 2,26 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

Cardano yeni bir tarihi zirveye ulaştı! Peter Brandt: 2,26 dolar geliyor

Saatler önce, Cardano’nun yerel kripto para birimi ADA, CoinMarketCap platformu tarafından paylaşılan verilere göre yüzde 17 artışla 2,18 dolara yükselerek, yeni bir tarihi zirveye ulaştı. Bu arada efsanevi analist ve trader Peter Brandt, ADA’nın yükselmeye devam edeceğini ve 2,26 dolar seviyesine ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı.

Kripto piyasasındaki genel satışlara ve özellikle de Bitcoin’in Elon Musk’un can sıkan tweetinden sonra 50.000 dolar seviyesini kurtaramamasına rağmen, Cardano’nun fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.18 dolara yükseldi. Son yirmi dört saat içinde, dördüncü en büyük kripto para birimi (ADA’nın bu hafta başlarında yeniden kazandığı seviye) yüzde 17’den fazla yükseldi. Kripto parada önceki ATH’ye Ocak 2018’in başlarında 1,9 dolar ile ulaşıldı.

Cardano’dan Elon Musk’a teklif: Bize bakın!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Cardano Vakfı, Elon Musk çevresel sorunları ele aldıktan ve Tesla’nın Bitcoin ödemelerini durdurduğunu açıklamasından sonra, ünlü milyardere teklif gönderdi. Cardano Vakfı, kısa süre önce ADA’nın Tesla için ideal olduğunu öne süren bir infografik yayınladı. Cardano Vakfı, her iki taraf arasında benzerlik olarak algıladığı şeye dikkat çekti.

Cardano’nun mucidi ve IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Elon Musk’a bir davetiye göndererek tweet’i takip etti: “Sonunda Cardano görüşmesini yapacak mıyız? Kimbal ile Longmont’taki çiftliğime gelin. Tatlı çay ve minidonkey var mı?” Proje ekibi Twitter aracılığıyla projesinin “birçok BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefine uygun olduğunu” ve “endüstrinin yeşil kimlik bilgilerini dönüştürdüğünü ve çevresel etkiyi azalttığını” iddia etti.

Cardano’dan Tarihi Zirve! Efsanevi Analist: Bu Seviyeler Geliyor

Peter Brandt’a göre, ADA fiyatı 2,26 dolara gidiyor

Bir Cardano grafiğinde, bilgili bir analist olan Peter Brandt, kripto piyasası da dahil olmak üzere işlem yaptığı tüm pazarlarda hedeflenen “top parklarının” nasıl olduğunu açıkladı. Örnek olarak analist, ADA/USD çiftini gösterdi ve dönrdüncü en büyük kripto paranın 2,26 dolara ulaşmasını beklediğini vurguladı. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Desen genişliği, temel fiyat hedefinin %15’inden az olduğunda 2X ölçüm olmalıdır.

Efsanevi analist, ticaret stratejilerinden bazılarını veya kullanmaya çok istekli olmadığı yöntemlerini de ortaya çıkardı. Özellikle Peter Brandt, Fibonacci uzatma seviyelerini kullanmadığını söyledi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.