Cardano’dan Tarihi Başarı: ADA’nın En Yüksek Kapanışı!

Kriptocat Haber Editörü
Cardano’dan Tarihi Başarı: ADA’nın En Yüksek Kapanışı!

Popüler altcoin Cardano (ADA), şimdiye kadarki en yüksek günlük kapanışını kaydederek, tüm zamanların en yüksek seviyesini sıfırladı.

Cardano (ADA), şimdiye kadarki en yüksek günlük kapanışını kaydetti

Cardano‘nun ADA kripto para birimi, Binance borsasında şimdiye kadarki en yüksek günlük kapanışını 1,479 dolar ile elde etmeyi başardı. Kripto para birimi, şu anda 1,58 dolardan işlem görüyor ve yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya çok yakın.  Şubat ayında ADA, Cardano’yu çok varlıklı bir Blockchain’e dönüştüren March Mary güncellemesine kadar yüzde 350 oranında yükseldi. O dönemler en fazla konuşulan konu ADA’ydı. 

Cardano’dan Tarihi Başarı: ADA’nın En Yüksek Kapanışı!

Bununla birlikte kripto para, son birkaç aydır çoğunlukla yanlamasına işlem gördü. ADA Ethereum, Binance Coin ve tabii ki Dogecoin’in gerisinde kaldı.  Cardano’nun yenilenen ivmesi, IOHK’nın Afrika’daki son ortaklıklarına atfedilebilir ve  bu da ona medyada bol miktarda yer kazandırdı. Topluluk ayrıca, sonunda akıllı sözleşmeleri yedinci en büyük Blockchain’e getirecek olan Alonzo hard forkunu da bekliyor.        

Cardano’nun fiyatında son durum nedir?

Yedinci en büyük kripto para birimi Cardano, yazım sırasında yüzde 16 oranında artışla 1,57 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 50 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. ADA yazım sırasında piyasa değeriyle 7 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.