Cardano Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! İşte Yeni Entegrasyonlar…

Kriptocat Haber Editörü
Cardano Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! İşte Yeni Entegrasyonlar…

Kısa süre önce Cardano’nun yatırımcılarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. Yeni bir Cardano (ADA) entegrasyonu, altıncı en büyük kripto parayı ana akım benimsemeye bir adım daha yaklaştırıyor.

Cardano (ADA)’da kritik gelişme: İşte yeni entegrasyonlar…

Yeni bir Reddit gönderisinde, kripto ödeme ağ geçidi çözümü NOWPayments, WooCommerce ve Shopify müşterilerinin Cardano‘ya (ADA) erişimine olanak tanıyan bir eklenti açıkladı. Konuya yönelik şu önemli açıklama yapıldı:

Cardano teknoloji ekibiyle entegrasyonumuzu onayladıktan sonra, duyurumuzu tekrar yayınlıyoruz ve Cardano topluluğu ile iletişime geçmekten heyecan duyuyoruz! Shopify kripto ödemeleri eklentimizi kullanıma sunduk ve artık Shopify mağazanız için ADA’da ödemeleri kabul edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli başka eklentilerimiz de var!

Cardano Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! İşte Yeni Entegrasyonlar…

Shopify ve WooCommerce’e ek olarak NOWPayments, ADA ödemelerini etkinleştirmek için ekip kuruyor

Web sitelerine göre NOWPayments, işletmelerin büyük hacimli kripto paralar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Cardano dahil olmak üzere 50’den fazla kripto parayı doğrudan alıcının cüzdanına gönderme seçeneği ile kabul etmesini sağlıyor. Cüzdanları olmayan çevrimiçi satıcılar için NOWPayments, bu satıcıların hala ADA ve diğer kripto varlıklarını kabul edebileceğini vurguluyor. Konuya yönelik şu önemli açıklama yapıldı:

Otomatik para dönüştürme sağlıyoruz: Müşterilerin ödeme yaptığı bir para birimi için cüzdanınız olmasa bile, sizin için otomatik olarak dönüştürüyoruz. Önümüzdeki hafta kullanıma sunulan para birimlerini de sınırlama seçeneğimiz olacak.

Shopify ve WooCommerce’e ek olarak NOWPayments, ADA ödemelerini etkinleştirmek için küresel çevrimiçi pazar yeri Etsy ile ekip kurmayı düşündüklerini ortaya koyuyor.

Cardano Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! İşte Yeni Entegrasyonlar…

Cardano (ADA) fiyatında son durum nedir?

Altıncı en büyük kripto para birimi Cardano yazım sırasında yüzde 7 oranında düşüşle 1,11 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 35,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Cardano yazım sırasında piyasa değeriyle 2,4 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.