Cardano ve Ethereum İçin İnanılmaz Tahminler: Bu Seviyeler Geliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Cardano ve Ethereum İçin İnanılmaz Tahminler: Bu Seviyeler Geliyor!

Kripto etkileyicisi ve popüler trader Lark Davis, akıllı sözleşme platformları Cardano (ADA) ve Ethereum’un (ETH) mevcut fiyatlarından %300 oranında ralli yapmaya hazırlandığını söylüyor. Popüler analist, altcoin projeleri için kritik hedefler veriyor.

Lark Davis: Cardano akıllı sözleşme etkinliğe kadar meteorik olarak yükselebilir!

Bu hafta ünlü analist Lark Davis, genel kripto piyasası 2 trilyon dolardan fazla piyasa değeri sağladığından, ADA ve ETH’nin geleceğine dair yeni görüşlerini paylaşmak için Twitter ve YouTube’u kullanıyor. Platformundaki akıllı sözleşmelerin Ağustos lansmanına yaklaşan Cardano,  Lark Davis’e göre meteorik olarak yükselebilir. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano, Ağustos ayındaki büyük olasılıkla akıllı sözleşmeler etkinliğine kadar fiyatı üç katına çıkaracak.

Lark Davis, Ocak ayında uzun vadede Cardano’nun ADA tokeninin kolayca 1 dolara yelken açacağını ve mevcut boğa döngüsü sırasında muhtemelen 4 dolar veya 5 dolara ulaşacağını tahmin etti. Bu tahminlerden ilk gerçekleşti, şimdi sırada 4 dolar hedefi var.

Cardano ve Ethereum İçin İnanılmaz Tahminler: Bu Seviyeler Geliyor!

Lark Davis: Ethereum’un 10.000 dolara ulaştığını kolayca görebiliyorum

Piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para olan Cardano, yazı yazılırken 1,32 dolar civarında işlem görüyor. Ethereum’a bakıldığında Lark Davis, bu boğa koşusunda altcoin’in en az %300 oranında değer kazanmaya hazır olduğunu belirtiyor. Analist,  3.000 doların altındaki fiyatlarla ETH satın alanların şanslı olduğuna da dikkat çekiyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021’de Ethereum deflasyonist hale gelir ve proof of stake’e geçer…

Lark Davis’in 3.000 doların ETH için bu kadar düşük bir fiyat etiketi olduğuna inanmasının nedeni, analistin bu boğa piyasası sırasında kripto paranın 10.000 dolara ulaşacağını belirtmesidir. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu mevcut piyasa döngüsünde yolun sadece üçte biri ile yarısı arasındayız ve Ethereum şimdiden 3.000 doları aşıyor. Altı ila on iki ay ileri saralım, Ethereum’un 10.000 dolara ulaştığını kolayca görebiliyorum.

Cardano ve Ethereum İçin İnanılmaz Tahminler: Bu Seviyeler Geliyor!

Lark Davis: Popüler kripto para birimi ETH, endüstrisinin atan kalbidir

Lark Davis, coin başına 10.000 doların Ethereum’u 1,2 trilyon dolarlık bir piyasa değerine koyacağını belirtiyor ki bu, platformun piyasadaki hakimiyeti göz önüne alındığında çılgınca bir değerleme değil. Ethereum’un birçok rakibi olmasına rağmen Lark Davis, hala Blockchain’in kripto alanının omurgası olarak hareket etmeye devam edeceğine inanıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu sadece 1,2 trilyonluk bir piyasa değeri, düşündüğünüzde bu gerçekten o kadar da saçma değil. Ve bu sadece kısa vadeli. Bu, temel akıllı sözleşme platformudur. Kripto para birimi endüstrisinin atan kalbidir. Her şey Ethereum‘da fiyatlandırılır. DeFi’nin (merkezi olmayan finans), NFT’lerin (değiştirilemez tokenlar), token lansmanlarının ve diğer tüm şeylerin kalbi olduğunu görüyorsunuz. Ve evet, pek çok başka Blockchain yaklaşıyor… Ve vizyona, tek bir ağa, birçok zincire inanıyorum. Yani gelecekte, Ethereum’un bu kadar ağır bir hakimiyeti olmayacak, sadece tek bir ağ olacağı ve birçok zincir olacağı için, tüm bu zincirlerin piyasada eşit bir paya sahip olacağı anlamına gelmiyor. ETH 2.0 çıktığında Ethereum’un piyasadaki tam hakimiyetini koruyacağını düşünüyorum.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.