Cardano Tabanlı dApp Revuto (REVU), 1.7 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Kriptocat Haber Editörü
Cardano Tabanlı dApp Revuto (REVU), 1.7 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Revuto (REVU), perakende kullanım durumları için Cardano (ADA) akıllı mukavelelerinin fonksiyonelliğini kullanan bir ödeme protokolü. Protokol, 1.7 milyon dolarlık yatırım almayı başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir basın açıklamasına nazaran, Revuto (REVU) uygulaması yedi gün içinde büyük VC fonlarından ve melek yatırımcılardan 1.700.000 dolar topladı. Bu çeşidi, topluluk dayanaklı blockchain yatırım takımı Black Dragon yönetti. Revuto (REVU) temsilcileri, artan tahsis talebi nedeniyle özel finansman cinsinin planlanandan daha erken kapatıldığını vurguladı.

Revuto CEO’su Josipa Majic, toplanan fonların takımının blockchain tabanlı “abonelik” ödemelerinin büyük ölçüde benimsenmesini hızlandırmasına yardımcı olacağından emin:

“BlackDragon dahil özel yatırımcılarımıza Revuto’nun takımına ve teknolojisine inandıkları ve günlük hayatta kripto paraları harcanabilir hale getirme vizyonumuzu paylaştıkları için minnettarız. Uzun vadeli vizyonumuzu destekleyen gerçek finansmana ve yatırımcılara sahip olmak çok değerlidir ve bu nedenle bu dönüm noktasına ulaşmanın memnunluğunu yaşıyoruz ve ileride olacaklardan dolayı heyecanlıyız.”

Ayrıyeten Majiс, Revuto’nun fiat para ünitesi ile birebir yarara sahip bir kripto para ünitesine dönüşebileceğini de kelamlarına ekledi.

REVU Halka Satışı Başlıyor

BlackDragon takımı, Revuto’nun (REVU) ilerlemesinin itici gücünden etkileniyor ve daha fazla geliştirme ve pazarlamasını teşvik etmekten heyecan duyuyor:

“Revuto, çok kısa bir müddet içinde eşsiz bir büyüme gösterdi ve bu seyahatte takıma katılmaktan ve Revuto ile mahallî REVU token’ını desteklemekten heyecan duyuyoruz.”

Bugünden itibaren, REVU token’ı özel satın alımlar için launchpad’de mevcut olacak. Token ayrıyeten Revuto düzeneklerinde stake etmek için de mevcut olacak.

Revuto (REVU), programlı bir blok zinciri olarak Cardano (ADA) kullanımının öncüleri ortasındadır. Başarısı, yeni ekosisteme daha fazla geliştiriciyi çekebilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.