Cardano Tabanlı Altcoin’e Milyon Dolarlık Yatırım!

Kriptocat Haber Editörü
Cardano Tabanlı Altcoin’e Milyon Dolarlık Yatırım!

Cardano tabanlı Revuto (REVU) hepsi bir arada ödeme protokolü, test programı için bir milyon kayda ulaştı. Revuto (REVU), perakende kullanım durumları için Cardano (ADA) akıllı sözleşmelerinin işlevselliğini kullanan bir ödeme protokolüdür. Ekibi, bir özel finansman turunun ayrıntılarını ve bir REVU kamu satışı planlarını paylaşıyor.

Cardano Tabanlı Altcoin’e Milyon Dolarlık Yatırım!

Cardano tabanlı Revuto (REVU)’ya devasa yatırım

REVU uygulaması yedi gün içinde büyük VC fonlarından ve melek yatırımcılardan 1.700.000 $ topladı. Topluluk destekli blockchain yatırım ekibi Black Dragon bu turu yönetti. REVU temsilcileri, artan tahsis talebi nedeniyle özel finansman turunun planlanandan daha erken kapatıldığını vurguladı. Revuto CEO’su Josipa Majic, toplanan fonların ekibinin blockchain tabanlı “abonelik” ödemelerinin büyük ölçüde benimsenmesini hızlandırmasına yardımcı olacağından emin. Majic yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veriyor:

BlackDragon dahil özel yatırımcılarımıza Revuto’nun ekibine ve teknolojisine inandıkları ve günlük yaşamda kripto paraları harcanabilir hale getirme vizyonumuzu paylaştıkları için minnettarız. Uzun vadeli vizyonumuzu destekleyen doğru finansmana ve yatırımcılara sahip olmak çok önemlidir. Bu nedenle bu dönüm noktasına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve ileride meydana gelecek gelişmelerden heyecan duyuyoruz.

Majiс, Revuto’nun fiat para birimi ile aynı faydaya sahip bir kripto para birimine dönüşebileceğini de sözlerine ekledi.

REVU halka satışı 18 Mayıs’ta başlıyor

BlackDragon ekibi, Revuto’nun (REVU) ilerlemesinin itici gücünden etkileniyor ve daha fazla geliştirme ve pazarlamasını teşvik etmekten heyecan duyuyor. Ekip ayrıca yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veriyor:

Revuto, çok kısa bir süre içinde benzersiz bir büyüme gösterdi ve bu yolculukta ekibine katılmaktan ve Revuto ile yerel REVU token’ini desteklemekten heyecan duyuyoruz. Bugünden itibaren, REVU token’i, özel satın almalar için REVU token satışı başlatma çubuğunda da mevcut. Token ayrıca Revuto mekanizmalarında stake etmek için de mevcut olacak. REVU, programlı bir blok zinciri olarak Cardano (ADA) kullanımının öncüleri arasında yer alıyor. Başarısı, yeni ekosisteme daha fazla geliştiriciyi çekebilir.

Revuto ayrıca bir de airdrop programını başlatmış durumda. Airdropa bu linkten katılabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.