Cardano Önemli Dönüm Noktasına Ulaştı: 1 Milyon Aşıldı!

Kriptocat Haber Editörü
Cardano Önemli Dönüm Noktasına Ulaştı: 1 Milyon Aşıldı!

2021 yılının sükse yapan koin’lerinden biri olan Cardano önemli bir dönüm noktasına daha ulaştı. ADA cüzdanlarının sayısı 2021’de beş kat arttı.

Cardano, 1 Milyon ADA cüzdanına ulaştı

Cardano Vakfı tarafından yapılan bir duyuruya göre, Proof-of-stake odaklı blockchain Cardano, 1 milyon ADA cüzdanını aştı. Kripto para birimi topluluğu 2021’de etkileyici bir büyümeye tanık oldu. 1 Ocak itibariyle yalnızca 203.519 ADA cüzdanı vardı. Bu da adres sayısının yılın başından bu yana neredeyse beş kat arttığı anlamına geliyor. ADA şu anda 16 Mayıs’ta ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 $’dan yüzde 47,85 düşerken, token hala yılbaşından bugüne yüzde 691 şaşırtıcı bir artış gösteriyor. Bu Ağustos ayında gerçekleşmesi beklenen Alonzo hard forkunun piyasaya sürülmesinin, sonunda lider PoS blok zincirine akıllı sözleşmeler getireceği göz önüne alındığında, Cardano için yeni bir artış sinyali anlamına gelmesi bekleniyor.

Cardano Önemli Dönüm Noktasına Ulaştı: 1 Milyon Aşıldı!

Cardano’nun bu sene yükselişindeki önemli bir etmenin güncellemeler olduğunu belirtelim. Ayrıca ADA özellikle kurucusu Charles Hoskinson’un sürekli olarak yaptığı yayınlar ve bilgilendirmelerden de güç aldı. Özellikle yaz aylarında akıllı sözleşmelerin de gelmesiyle birlikte kripto para biriminin önemli bir eksikliğini de gidereceği ve böylelikle alandaki bir dapp ile token’in ağına taşınmasına vesile olacağı vurgulanıyor. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Cardano’daki gelişmelerden dolayı bir çok analistin önemli fiyat hedefleri de verdiklerini belirtelim.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.