Cardano, MATIC, Theta: Bu Altcoin’leri Almak İçin Doğru Zaman mı?

Kriptocat Haber Editörü
Cardano, MATIC, Theta: Bu Altcoin’leri Almak İçin Doğru Zaman mı?

Son zamanlarda kendi ağlarında yükseltme ve geliştirme dalgalarını başlatan Altcoin MATIC, THETA ve Cardano gibi alternatiflerin öngörülebilir geleceği umut verici görünüyor. Peki bu Altcoin’lere yatırım yapmak için doğru zaman mı? Gelin şimdi hep birlikte bu koin’lere bir bakalım.

Altcoin MATIC

Kriptokoin.com olarak daha önceden de belirttiğimiz üzere Mayıs ayının ikinci yarısında tüm kripto piyasası değer kaybederken bile, MATIC kendisini büyük bir düşüşten korumayı başardı. Diğer taraftan, birkaç gün önce MATIC, günlük işlem sayısına göre Binance Chain’i geçti. Popüler analist Lark Davis konuyla ilgili olarak Polygon için kazanç treninin henüz kaçmadığını belirtti. Şu anda 1.8 Dolar seviyesinden işlem gören MATIC için Davis 10 Dolar’lık bir fiyat hedefi öngörüyor.

Cardano, MATIC, Theta: Bu Altcoin’leri Almak İçin Doğru Zaman mı?

THETA

İlk 20 içerisinde yerini kaybeden THETA, şu anda kripto para dünyasının 21. koini olarak yer alıyor. 7,94 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Altcoin yalnızca son 24 saatte %5,69’luk bir artış kaydetti. Bu koin hakkında da yorum yapan Davis düşüşten dolayı kimsenin umutsuzluğa kapılmamasını zira THETA için hikayenin sonunun bu olmadığını ifade etti. Haziran ayında ağda ortaya çıkan potansiyelin büyük bir katalizör olacağını ifade eden Davis, varlığın fiyatının daha da artacağını iddia etti. Theta Mainnet 3.0 ve Elite Edge Nodes ve TFUEL staking’in lansmanına bir aydan daha kısa bir süre kaldığını belirtelim.

Cardano [ADA]

57 milyar doları aşan piyasa değeriyle Cardano, son 24 saatte %4,23 arttı. Cardano’yu “devasa bir kripto canavarı” olarak nitelendiren Davis, 27 Mayıs’ta yayınlanacak olan ilk Alonzo test ağı gibi gelişmelerle Altcoin’in fiyatında önemli bir artış bekliyor. Analist, yatırımcılara ana heyecan oluşmaya başlamadan önce bu koin’e yatırım yapmalarını tavsiye ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.