Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?

Kriptocat Haber Editörü
Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?

Dünyaca ünlü analistler, Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum ve Zilliqa’yı analiz ediyor. Peki bu altcoin projelerinden hangisi patlamanın eşiğinde? İşte tahminler ve hedefler…

Michael van de Poppe: Litecoin bu seviyeye doğru devam edebilir

Ethereum fiyatı son çöküşle, 4.000 doların altına kaymasına rağmen, son 24 saat içinde yoluna devam etti ve yükseldi. Altcoin’in fiyatı geçen hafta yaklaşık %15,19 arttı ve piyasa değeri sürekli yükseliyor. Bitcoin hakimiyeti %42’de kalırken, ETH hakimiyeti %18’de gerçekleşti. Bireysel yatırımcılar Ethereum’un fiyat hareketine neden bu kadar yakından bakıyor? 

Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?

Bu tek altcoin’in yörüngesi, kripto uzmanı Shubham Pandey’e göre, popüler DeFi tokenleri, NFT’ler ve altcoin piyasalarının geri kalanı üzerinde bir etkiye sahip olabilir. Dünyaca ünlü trader ve kripto stratejisti Michaël van de Poppe, altcoin’lerle ilgili yükseliş görüşlerini paylaştı. Analist kısa süre önce 10. en büyük kripto para birimi hakkında tweet attı ve görüşlerini paylaştı. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hayır, kötü şöhretli, zaten kapsamlı bir şekilde ele alınan Dogecoin’den bahsetmiyor. Esas olarak, iyi performans gösteren ancak son birkaç aydır mem-coin’in kazandığı şöhreti alamayan düşük hacimli altcoin’leri vurguluyorum. Litecoin kritik direnç bölgesinin üzerine çıktı ve şu anda bir boğa döngüsünde. Orada bir destek/direnç ters çevirip test etmek harika olurdu. Eğer öyleyse, 7700 Satoshi’ye doğru devam edebilir.

Rekt Capital: LTC, 2020 ortasından beri ETH’u takip ediyor

Başka bir ünlü analistte LTC’de yükseliş bekliyor. Son zamanlarda analist Rekt Capital, ETH/BTC çifti trendine ışık tuttu. Rekt Capital konuya yönelik şunları söyledi:

LTC, 2020 ortasından beri ETH’u takip ediyor ve ETH yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Şanslar, LTC yakında tüm zamanların en yüksek seviyesini izleyecek.

Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Cardano yolu takip ediyor ve yakında yeni bir dürtü dalgası yaşayacak

Yazım sırasında en büyük 6. kripto para birimi olan Cardano, 1,77 dolardan işlem görüyordu. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano yolu takip ediyor ve yakında yeni bir dürtü dalgası yaşayacak.

Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?Cardano grafiği – Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

IntoTheBlock’un bulguları, Cardano (ADA)’nun uzun vadeli yatırımcılarının yüzdesinin geçen ay azaldığını gösteriyor. Kripto parayı bir yıldan daha az bir süre elinde tutan yatırımcıların yüzdesi aynı zaman aralığında arttı. Bu Shubham Pandey’e göre, iki şeyden biri anlamına gelebilir: a) Uzun vadeli sahipler kâr için sattıkça kısa vadeli bir düzeltme (b) 2021’de altcoin %650 artarken, piyasayı terk eden Cardano HODLers muhtemelen piyasaya geri dönecek.

Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?

Michael van de Poppe: Chainlink, önemli bir direnci kırıyor ve yükseliş trendini de başlatıyor

LINK, yazı yazılırken piyasa değerine göre 11. sırada yer alıyordu. Analist kripto para ile ilgili şu yorumu yaptı:

Chainlink, önemli bir direnci kırıyor ve yükseliş trendini de başlatıyor. Altcoin’ler yavaşça uyanıyor.

Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Ek olarak, kripto analiz firması kısa süre önce altcoin için yükseliş eğilimine işaret eden başka bir metriği vurguladı. Firma, Chainlink’in en iyi %1 adresler tarafından tutulan arz yüzdesinin 1 ayın en düşük seviyesi olan %84,034’e ulaştığını belirtti. Bu Shubham Pandey’e göre, Link’in büyük sahiplerden bireysel yatırımcılara doğru hareket halinde olduğu anlamına gelir.

Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Hangisi Patlamanın Eşiğinde?

Michael van de Poppe: Zilliqa burada planı güzelce takip ediyor! ZIL için en az 5 kat yakında

Bir Youtube videosunda Michael van de Poppe şu yorumu yaptı: “ZIL için en az 5 kat yakında !! Büyük haberler geliyor.” Ocak 2021’de usta analist, benzer bir tahmin yine yaptı ve şunları söyledi:

Zilliqa  burada planı güzelce takip ediyor. Muazzam bir dürtü dalgası oluşturdu ve şu anda ilk destek bölgesine ulaşırken güçleniyor. Daha fazla konsolidasyon bekliyorum, ancak bir sonraki çalışma büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru gidiyor.

Michael van de Poppe: Ethereum’un Bitcoin’i piyasa değeriyle devireceğine inanıyorum

Michael van de Poppe’nin listesinde dünyanın en büyük altcoin’i de yer alıyor. Michael van de Poppe, ETH ile ilgili bir dizi tweet attı. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala Ethereum‘un Bitcoin’i piyasa değeriyle devireceğine inanıyorum.

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Dünyaca ünlü trader ve analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.