Cardano İçin Efsanevi Tahmin: “40 Dolar Geliyor!”

Kriptocat Haber Editörü
Cardano İçin Efsanevi Tahmin: “40 Dolar Geliyor!”

Yazım sırasında Bitcoin ve altcoin fiyatlarında büyük bir düşüş var ancak Cardano (ADA) ekibinin yaptığı sıkı çalışma ve iyi sonuçları göz önünde bulundurarak ADA fiyatının uzun vadede 19 ve 40 doları görebileceği yönünde bir yorum bulunuyor. Kripto para analisti Crypto Capo, Cardano (ADA) yorumlarında gelebilecek seviyelerden bahsetti. İşte analizinin detayları…

Cardano İçin Efsanevi Tahmin: “40 Dolar Geliyor!”

Kripto analisti: Cardano (ADA) fiyatı uzun vadede 40 dolara ulaşabilir

Popüler anonim analist ve trader Crypto Capo, ADA için uzun vadeli fiyat tahminini sundu. Crypto Capo, Cardano için daha önce de yükselişe yönelik yorumlarda bulunmuştu. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Mart ayında, Cardano’nun fiyat hareketine ilişkin teknik analizi, Cardano’nun orta vadede 3-4 dolara ve uzun vadede 30 dolara ulaşabileceği sonucuna varmasına neden oldu.

Kripto analisti ve trader, 19 Mayıs’taki paylaşımında ise ADA için uzun vadeli fiyat hedefini güncelledi. Analist, 40 dolara işaret ettiği bir grafiği yayınladı ve “Bunun olabileceğini görüyorum,” ifadelerini kullandı. 20 Mayıs’ta ise benzer bir grafik yayınlayıp “Daha bullish olamam,” dedi ve böylece ADA için yükseliş öngördüğünü bir kez daha açıklamış oldu.

ADA fiyatında son durum

Kripto para piyasasındaki mevcut düşüş trendi, Cardano (ADA)’yu da etkiledi. Tam olarak bir hafta önce 2.45 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış olsa da, yazım sırasında 1.16 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde yüzde 27.1 oranında değer kaybetti. Son bir haftada ise %46.7’lik bir kayıp gördü. Yine de, CoinGecko verilerine göre, bir yıllık getirisi %2.017 civarında.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.