Cardano CTO’sundan Ortalığı Karıştıracak Dogecoin Tahmini: Endişeliyim!

Kriptocat Haber Editörü
Cardano CTO’sundan Ortalığı Karıştıracak Dogecoin Tahmini: Endişeliyim!

IOHK’dan Romain Pellerin, Dogecoin konusunda çarpıcı açıklamalar da bulundu. Pellerin Dogecoin’in meme coin’den başka bir şey olmadığını belirtiyor. Pellerin ayrıca DOGE’nin kesinlikle dijital para birimleri için geleceğin teknolojisi olmadığına inanıyor.

Cardano CTO’sunun Dogecoin yaklaşımı

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Cardano’nun arkasındaki şirket olan IOHK’nın CTO’su yakın zamanda yapılan özel bir röportajda, kripto topluluğundaki mevcut Dogecoin hype’ının nedenleri hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve bu koinin gelecek vaat eden bir geleceği olup olmadığı noktasında karar verdi. Düşünceleri büyük bir ihtimalle kripto para alanından bir çok tepki de çekecek olsa da Pellerin’in söylediklerinin elbette ki önemli bir karşılığı bulunuyor. Bu karşılıklardan bir tanesi de geliştiriciler ile ilgili.

Cardano CTO’sundan Ortalığı Karıştıracak Dogecoin Tahmini: Endişeliyim!

“DOGE, geliştiricileri tarafından terk edilmiş bir projedir”

Romain Pellerin bugün yaptığı açıklamada, DOGE’un belirli bir neslin kripto para olduğuna inandığını söyledi: ironiyi seven ve meme’lere tapan bir nesilden bahsediyoruz. Bu nedenle, onun için Dogecoin’in kendisi bir tür meme coin. Bununla birlikte, bunun dijital para birimlerinin gelecekte nasıl işleyeceği konusunda pek uygun bir teknoloji olamayacağını kabul etti. Dogecoin’in kendi geliştiricileri tarafından terk edilen ve kalite veya hırs açısından sağlam kripto paralarla rekabet edemeyen bir proje olduğunu hatırlattı. Pellerin, tartışılacak başka, daha alakalı kripto para birimleri ve projeler olduğunu düşünüyor ve şu vurguyu yapıyor:

Biraz endişeliyim çünkü herkes Dogecoin hakkında konuşuyor. Kimse başka, daha ilgili ve önemli projeler hakkında konuşmuyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.