Cardano (ADA) Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Kriptocat Haber Editörü
Cardano (ADA) Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Cardano (ADA), ede edilen datalara nazaran 2,18 dolara yükselerek yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Tanınan analist Peter Brandt ise kripto paranın 2,26 dolara ulaşmasını beklediğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sabah saatlerinde Cardano’nun lokal kripto para ünitesi ADA, CoinMarketCap platformu tarafından paylaşılan datalara nazaran yüzde 17 artışla 2,18 dolara ulaşarak yeni bir tarihi doruğa ulaştı. Bu ortada, trader Peter Brandt, ADA’nın yükselmeye devam edeceğini ve 2,26 dolar düzeyine ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı.

Kripto piyasasındaki genel satışlara ve bilhassa de Bitcoin‘in Elon Musk’ın reaksiyon toplayan tweetinden sonra 50.000 dolar düzeyi altına düşmesine karşın ADA tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2.18 dolara yükseldi. Son yirmi dört saat içinde, beşinci en büyük kripto para ünitesi (ADA’nın bu hafta başlarında yine kazandığı seviyesi) yüzde 17’den fazla yükseldi. ADA, bu yükselişle bir arada top 10’da 4. sırayı yine kazandı.

Bilindiği üzere Cardano Vakfı, Elon Musk karbon ayak izi problemini ele aldıktan ve Bitcoin madencilerinin buna büyük katkıda bulunduğu söylemesinden sonra Tesla’nın ADA’yı kucaklaması için bir davette bulundu.

ADA, yazının yazıldığı sırada 2.10 dolardan süreç görüyordu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.