Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, Ethereum (ETH) Kurucusu Buterin ile Buzları Eritiyor

Kriptocat Haber Editörü
Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, Ethereum (ETH) Kurucusu Buterin ile Buzları Eritiyor

IOHK CEO’su ve Cardano‘nun yaratıcısı Charles Hoskinson, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ile görünüşte ortasını düzeltti ve Rus-Kanadalı programcıdan Lex Friedman podcast’indeki son görünümünün akabinde olgun ve kendinden emin olarak bahsetti.

“Bence ikimiz de çok büyüdük.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Buterin Mayıs 2020’de Cardano hakkında 8 dakika konuşarak “ilginç fikirleri olduğunu” tez etmişti:

“Cardano’nun Ethereum’a kıyasla biraz farklı bir yaklaşım benimsediğini düşünüyorum ve her şey için bu büyük akademik delilleri nitekim vurguluyorlar. Ethereum, buluşsal argümanlarla daha düzgün olma eğilimindedir… IOHK araştırmasından çıkan muhakkak çok farklı şeyler var.”

Bununla birlikte, derin akademik titizliğin “abartıldığını” zira birçok başarısızlığın bundan kaynaklanmadığını belirtti.

Mart ayında, öbür kurucu ortaklarla fikir ayrılıklarını giderememesinin akabinde Ethereum’dan artılan Hoskinson, ikinci en büyük blokzincirini “felaket” diye eleştirmişti.

En son görüntüsünde Cardano’nun işleri yapma halinin “daha olgun ve sorumlu” olduğunu söylüyor. Hoskinson da önümüzdeki hafta podcast’te olacak.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.