Büyük Çöküşleri Öngören Analist: Bitcoin Zirve Öncesi Bu Seviyelere Gidiyor!

Kriptocat Haber Editörü
Büyük Çöküşleri Öngören Analist: Bitcoin Zirve Öncesi Bu Seviyelere Gidiyor!

Başarılı kripto para analisti Dave the Wave, Bitcoin’in 60.000 dolardan çöküşünü de doğru öngördükten sonra yeni tahminlerini paylaşıyor. Analist, Bitcoin (BTC) boğa piyasasının devam edeceğine inandığını ortaya koyuyor. Ancak analist, zirveden önce BTC’de 20.000 dolarlık seviyelere düşüş bekliyor.

Dave the Wave: Bitcoin fiyatının Ağustos’a kadar tersine döndüğünü görebiliriz

Yeni bir tweet’te “Dave the Wave” olarak bilinen usta analist, 59.300 takipçisine, Bitcoin’in bu yılın üçüncü çeyreğinde düşüş eğilimini tersine çevireceğini söyledi. Dave the Wave konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Olumlu yönleriyle ve histogramla ölçülen momentum temelinde, fiyatın Ağustos’a kadar tersine döndüğünü görebiliriz.

Büyük Çöküşleri Öngören Analist: Bitcoin Zirve Öncesi Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Dave the Wave: Bitcoin fiyatında yükseliş öncesi 20.000 dolara kadar düşüş olabilir!

Ünlü analist Dave the Wave, önümüzdeki aylarda Bitcoin için olası bir geri dönüş öngörse de fiyatların bundan önce düşeceğini belirtiyor. Analiste göre, lider kripto para sürdürülebilir bir yükselişi tetiklemeden önce 20.000 dolara kadar düşebilir. Dave the Wave, BTC’nin bir düşüş devam modeli oluşturduğunu söylüyor. Dave the Wave konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düşük zaman diliminde bu baş ve omuz modeli gibi görünmeye başlamak, sadece oynayabilir…

Büyük Çöküşleri Öngören Analist: Bitcoin Zirve Öncesi Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Analist, BTC’nin son çöküşünü de başarılı bir şekilde yorumladı

Bu ayın başlarında kripto analisti, Bitcoin’in düşen bir kanal oluşturduğunu ve yerel bir zirvenin oluştuğunu öne sürdüğünü söyledi. O sırada, önde gelen kripto para birimi 60.000 doların altında işlem görüyordu. Analist, BTC’nin son çöküşünü başarılı bir şekilde yorumladı. Dave the Wave konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Elbette özellikle kısa vadede kesinlik yok. Ancak fiyat hareketi şu anda bir dizi daha düşük en yüksek ve en düşük seviyelerde seyrediyor… Kesin olarak, fiyat burada logaritmik büyüme kanalının hemen güneyinde önemli bir seviyeye ulaştı.

Büyük Çöküşleri Öngören Analist: Bitcoin Zirve Öncesi Bu Seviyelere Gidiyor!Kaynak: Dave the Wave/Twitter

İşte Dave the Wave’nin başarılı öngörüleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta analist Dave the Wave, 2019 yılının ortalarında Bitcoin’in 6.400 dolara düşeceğini doğru öngören bir kripto para analisti. Geçtiğimiz yıllarda ünlü analist, 8.000 dolara geri dönmeden önce BTC’nin yaklaşık 11.000 dolara yükseleceğini söyledi ve bildi.

Kripto para piyasası geçtiğimiz yıllarda toplanmaya başladığında, analist BTC’nin Şubat ayına kadar 11.000 doların üzerine çıkmasını beklediğini belirtti ve bu tahmini de doğru çıktı. Ayrıca analist Bitcoin’in 60.000 dolardan çöküşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında gizemli trader, birkaç kripto para tahmininde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.