Büyük Bitcoin Çöküşünü Bilen Analistten, Ripple ve Dogecoin Tahminleri!

Kriptocat Haber Editörü
Büyük Bitcoin Çöküşünü Bilen Analistten, Ripple ve Dogecoin Tahminleri!

Popüler kripto analisti Alex Saunders, Dogecoin (DOGE) ve Ripple (XRP) için tahminlerini paylaşıyor ve her ikisinin de sert hamleler yapacağını öngörüyor.

Alex Saunders: Dogecoin, Saturday Night Live’dan önce patlayacak ve heyecanlanıyor

Bitcoin‘in Şubat ayındaki büyük düşüşünü (58.000 dolardan 45.000 doların altın olan çöküş) doğru öngören analist Alex Saunders, tüm DOGE sahiplerine bir uyarıda bulunuyor. Ticker News ile yaptığı bir sohbette Alex Saunders, popüler ABD skeç şovu Saturday Night Live’e ev sahipliği yapan Elon Musk’un Dogecoin fiyatı üzerindeki etkisini tartışıyor. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Elon Musk, Dogecoin hakkında çok sayıda tweet atanlardan biri. Amerika’da büyük bir gösteri olan Saturday Night Live’da ve bu yüzden şimdi Dogecoin hakkında konuşacağına dair tüm bu spekülasyonlar var. Ayrıca ‘Dogecoin’den bir dolara’ giden bir trend var. Bu aslında Dogecoin birkaç sent olduğunda başladı ve şimdi sanırım 0.60 dolarlık bir şeye veya 0.70 dolara ulaştığımızı düşünüyorum, bu yüzden inanılmaz. Şu anda bir balon içinde. Patlayacak, ancak bu bir haberi satma olayı olsa şaşırmam. Bu yüzden belki bir dolar kazanırız, ama sanırım herkesin dört gözle beklediği bu Saturday Night Live’dan önce patlayacak ve heyecanlanıyor.

Büyük Bitcoin Çöküşünü Bilen Analistten, Ripple ve Dogecoin Tahminleri!Kaynak: Alex Saunders

Alex Saunders: Ripple perakende liderliğindeki ticaretin ortasında büyük bir artış görecek

Alex Saunders, içgüdüsel olarak Dogecoin‘in düşüşe geçeceğine inanırken, Shark Tank yıldızı ve Mavericks sahibi Mark Cuban’ın ekibinin etkinliklerinde ve çevrimiçi mağazasında DOGE ödemelerini kabul etmeye başladığını söylüyor. DOGE, kripto alanındaki kişiler arasında hala bir şaka olsa da Alex Saunders, belki de yanılıyor ve toplumda bir miktar kalıcı güce sahip olacağına dikkat çekiyor.

Dogecoin çılgınlığının diğer en iyi kripto paraları nasıl etkileyeceğine gelince Alex Saunders, XRP’nin perakende liderliğindeki ticaretin ortasında büyük bir artış göreceğini söylüyor. XRP, Dogecoin tarafından piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para tahtından indirildi. Şimdi dördüncü en büyük kripto para Doge ve beşinci en büyük kripto para Ripple’dır. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve yine de önceki ATH’ye gitmek için %100… DOGE’nin peşinde olan aynı perakende parası yakında XRP‘yi de kovalayacak. Her 4 yılda bir XRP’nin en zoru pompalamak için iyi bir şansa sahip olduğuna inanıyorum.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.