Bu Metrik Bitcoin İle İlgili Çarpıcı Gerçeğe İşaret Etti

Kriptocat Haber Editörü
Bu Metrik Bitcoin İle İlgili Çarpıcı Gerçeğe İşaret Etti

Kripto traderı ve etkileyici Elliot Wainman, Bitcoin’in fiyat potansiyeli hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor ve varlığın boğa döngüsünün zirvesine yakın olmadığını iddia ediyor.

Bitcoin Gerçek Yükseliş Momentumu Yakaladı

Wainman, blockchain’deki ölçümlerin, Bitcoin’in yakın zamanda Mart ayı başındaki düşük seviyelerden bir toparlanma gerçekleştirdikten sonra “gerçek yükseliş momentumunu” yakaladığını ortaya çıkardığını söylüyor.

Kripto para birimi analisti, Bitcoin süper döngüsü gerçekten başladığında amiral gemisi dijital varlığın kripto para başına 1 milyon dolarlık bir fiyata ulaşabileceğini tahmin ediyor.

“Mayıs 2021’e girerken, pek çok insanın bu boğa koşusunun sonuna doğru olduğunu düşündüğü gibi, net bir şekilde ifade demem ama gerçekten uçurumdan bir Bitcoin süper döngüsüne geçmenin eşiğindeymişiz gibi hissediyorum. Yalnızca milyarlarca kullanıcı olmasa bile yüz milyonları kripto alanına getirmekle kalmayacak. Aynı zamanda büyük olasılıkla Bitcoin’i astronomik olarak yüzbinlerce dolarlık yüksek seviyelere, hatta belki de 1 milyon Dolarlık zemine taşıyacak.

Kripto para birimi traderı, Bitcoin için yükseliş durumunun, borsalardan soğuk cüzdanlara taşınan BTC sayısının hala yükselişte olduğu gerçeğiyle pekiştirildiğini savunuyor.

“… Bitcoin borsalarında düşüş eğilimi, düşen arz, 2020’nin başlarında başlayan ve sadece şu anda devam eden bir şey. Blockchain metrikleri aslında gerçeği gördüğünüz yerdir.”

Wainman ayrıca, kripto parayı aktif olarak kullanan kişilerin sayısını önceki teknolojilerin yükselişiyle karşılaştıran, diğer tüccar Alex Saunders tarafından değiştirilen Our World In Data’dan bir grafiğe dikkat çekiyor.

Bu Metrik Bitcoin İle İlgili Çarpıcı Gerçeğe İşaret Etti

“Gördüğünüz şey, burada benimseme konusunda bir artış görmeye başladığımız ve burada bir düşüş olmadığı şeklinde. Kripto’nun gerçek anlamda kırılma yaşayacağı an, gerçek benimsenmesi henüz başlamadı bile. Biz daha teknolojinin ilk aşamalarındayız.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.