Bu Altcoin Yatırımcılarına Büyük Haber: Huawei’ye Eklendi!

Kriptocat Haber Editörü
Bu Altcoin Yatırımcılarına Büyük Haber: Huawei’ye Eklendi!

Altcoin projesi Elrond Network (EGLD) tarafından sunulan çok amaçlı blockchain uygulaması Maiar artık Huawei akıllı telefon kullanıcıları için mevcut durumda.

Altcoin Elrond Network (EGLD’ye Huawei desteği

Yatırımcı kullanımı için tek duraklı bir blockchain uygulaması olan Maiar, Huawei’nin AppGallery’sinde erişilebilir hale geldi. Elrond Network’ün bir ürününün, milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı için kripto para deneyimini yansıtması önemli bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Elrond Network (EGLD) ekibi tarafından yapılan resmi duyuruya göre, kitlesel kullanım için Maiar, Huawei’nin AppGallery’sinde yayına giriyor.

Bu Altcoin Yatırımcılarına Büyük Haber: Huawei’ye Eklendi!

Milyonlarca kişilik kitlesiyle Huawei’nin AppGallery’si, dünya çapında akıllı telefon uygulamaları için ilk üç piyasa yerinden biridir. Sonuç olarak, Android tabanlı akıllı telefon sahipleri, birkaç tıklamayla bir blockchain cüzdanı alabilir ve yüksek performanslı merkezi olmayan ağ Elrond ile etkileşime girebilir. Huawei temsilcileri, Maiar’ın e-mağazalarında piyasaya çıkışını memnuniyetle karşıladı ve yeni nesil finansmanı kullanıcılara getirmenin öneminin altını çizdi. Elrond Network (EGLD) ekibi, Maiar’ın bir akıllı telefonun yerleşik güvenliğini entegre ettiğini vurguluyor. Özetle, ortalama bir telefon bir donanım cüzdanına dönüşüyor.

Bitcoin (BTC), NFT’ler, itibari paradan kriptoya operasyonlar: Maiar ile tanışın

Maiar uygulaması, en yüksek verimde 15.000 TPS ile merkezi olmayan bir platform olan Elrond (EGLD) blok zincirinin üzerinde çalışıyor. Son derece düşük maliyetlerle son derece düşük miktarları taşıyabiliyor. Maiar, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin’in (BNB) yanı sıra Elrond Network Token (EGLD) desteğine sahip olup ilerleyen zaman dilimlerinde çok daha fazla koin2e yer verecektir.

Kriptokoin.com olarak Elrond’u tanıtırken yer verdiğimiz üzere, kredi ve banka kartları aracılığıyla fiat para birimleri ile uygulama içi kripto para birimi satın alma konusunda kullanıcılarını güçlendiren Maiar değiştirilemez token’lerle (NFT’ler) işlemleri gerçekleştirmek için özel araçları da piyasaya sürdü.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.