Bu Altcoin, Binlerce Yatırımcıyı Milyoner Yaptı!

Kriptocat Haber Editörü
Bu Altcoin, Binlerce Yatırımcıyı Milyoner Yaptı!

Bir altcoin yatırımcılarını muazzam derecede zengin yaptı. Sözünü edeceğimiz koin Cardano. Cardano bu yıl öylesine fiyat artışları yaşadı ki, milyonerler arasına bir sürü insanın katılmasını sağladı.

Altcoin binlerce kişiyi zengin yaptı

Cardano bu yıl ciddi fiyat artışlarıyla birlikte yatırımcılarına önemli ölçüde gelirler sağladı. Bu gelirler aynı zamanda birçok kişiyi de farklı bir boyuta taşıdı. 2021’in başından bu yana ADA’ya yatırım yapan ve milyoner olan yatırımcıların sayısının 13 kat artış gösterdiği ve rakam olarak 6.710’a ulaştığı belirtiliyor. Coin Metrics verilerine göre, 1 Ocak’ta en az 1 milyon dolarlık ADA’ya sahip olan 504 adres bulunuyordu. Ayrıca aktif ADA adres sayısında belirgin bir artış görülüyor. Yılın başından bu yana artış yüzde 417,81 seviyelerinde yer alıyor.

Cardano’nun yükselişi

2021 Ocak ayında sadece 0.19 Dolar değerinde iken ADA yeni zirvelerine yükselerek etkili bir artışla %955 değer kazandı. 2.40 dolar seviyesi Cardano için yeni ATH oldu. Cardano yazının yazıldığı sırada 45 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve 1.44 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Cardano önümüzdeki zaman dilimlerinde akıllı sözleşmeleri kendi ağında kurmaya hazırlanıyor. Yaz aylarında yapılması planlanan güncelleme ile birlikte bu özellik de ağa eklenecek. Böylelikle proje öenmli bir eksikliği de gidermiş olacak.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.