Bu 2 Gelişme, Chainlink Yatırımcılarını Nasıl Etkileyecek?

Kriptocat Haber Editörü
Bu 2 Gelişme, Chainlink Yatırımcılarını Nasıl Etkileyecek?

Chainlink, işletmeleri Blockchain  ile birleştirerek dünyaya hem DeFi hem de kurumlar için hibrit akıllı sözleşmelerin gerçek bir kullanım örneğini sunuyor. Çoğu DeFi ve akıllı sözleşme uygulamasının kullanıcılar ve kullanım durumları olmadan var olduğu bir zamanda, LINK hem uygulamada hem de HODL/yatırım için ödüllendirici bir DeFi projesi olarak kendini farklılaştırıyor.

Piyasa değeri olarak 31 milyar dolar seviyesine ulaşan Chainlink, kurumlara DeFi ekosistemine erişim imkanı sağlıyor. LINK, büyük ölçüde büyük yatırımcıların hem kurumsal hem de bireysel cüzdanlarında yoğunlaşmıştır. Şu anda, konsantrasyon %78 seviyesinde yer alıyor. Fiyat 50 doların altında olmasına rağmen yatırımcıların yarısından fazlası kârlı durumda.

Bu 2 Gelişme, Chainlink Yatırımcılarını Nasıl Etkileyecek?

Chainlink ve yeni gelişmeler

Kriptokoin.com olarak daha önce de belirttiğimiz üzere, LINK son düşüşten sonra 17.51 ​​$ seviyesine geriledi ve toparlanma sırasında DeFi projelerine öncülük etti. LINK’in geleceği kaçınılmaz olarak iki önemli nüansa sahip çok zincirli bir gelecek sunuyor.  Bu iki gelişme ise zincirler arasında bir güç yasası dağılımı ve belirli ortamlara vurgu yapan ancak yoğunlaştırılmış benimseme şeklinde.  Şu anda, borsalar arası talep istikrarlı olduğu için bu durum yükseliş anlatısını destekliyor. İkinci nüans, çoğu zincirin, Ethereum’a sabitlenmiş L1 parçaları üzerinde veri depolayan L2 Rollsups olması muhtemel. Bu, artan ağ etkinliği ve ağdaki trader sayısı tarafından desteklenmektedir. Geçen hafta LINK ağı tarafından 4,36 milyar doların üzerinde işlem desteklendi. LINK’in çok zincirli geleceğinin lansmanı, muhtemelen daha yüksek sosyal hacmi tetikleyerek, geçmişteki benzer olaylara ve durumlara dayanarak önümüzdeki iki hafta içinde 50 $ seviyesine bir rallinin önünü açabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.