Bu 2 Altcoin’e Dev Yatırım! Fiyatlar Fırladı

Kriptocat Haber Editörü
Bu 2 Altcoin’e Dev Yatırım! Fiyatlar Fırladı

İki Altcoin için dev yatırım fiyatların fırlamasına neden oldu. Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM)’ye bir risk sermayesi firması büyük bir yatırım yaptı.

2 Altcoin için önemli yatırım

Master Ventures, bir Asya blockchain inkübatörü ve profesyonel risk sermayedarıdır. Kısa süre önce Master Ventures, Polkadot VC Fund adlı 30 milyon dolarlık bir risk sermayesi fonu başlatacaklarını duyurdular. Çarşamba günü yayınlanan bir basın açıklamasında şirket, fonunun Polkadot Relay Chain’de bir Parachain noktası kazanmak isteyen 1. seviye blockchain projelerinin Parachain tekliflerini destekleyeceğini ve finanse edeceğini paylaştı.

Bu 2 Altcoin’e Dev Yatırım! Fiyatlar Fırladı

Master Ventures ayrıca, elde edilen gelirin Polkadot ve Kusama ekosistemlerinin başlatılmasında erken aşama projelerini desteklemek için kullanılacağını vurguladı. Yatırımcılar bu duyuruyu DOT ve KSM koinleri için bir yükseliş sinyali olarak değerlendiriyor. Yatırımcılar bu gelişme sonrası ilgili koin’lere yöneldiler ve DOT’u %27.91’e kadar yükselterek 27.21$’a taşıdılar.Bu arada, Kusama (KSM)’de aynı dönemde %39.35 artarak 453 $’a yükseldi. Ek olarak, Master Venture’ın Polkadot ekosistemine yaptığı 30 milyon dolarlık yatırım, “Parachain pozisyonlarının” daha hızlı açık artırmaya çıkarılmasına yol açacak. Geriye dönüp bakıldığında, Parachain, kendi özel özellikleri ve yönetişim yapısı ile belirli bir işleve bağlı bir blok zincirine (katman 1) eşdeğerdir. Kriptokoin.com olarak vurguladığımız üzere Kusama, Polkadot’un deneysel bir versiyonudur. Ancak bağımsız bir blok zinciri olarak mevcuttur. Ağ, projelerinin yayın öncesi sürümlerini Polkadot ana ağına dağıtmadan önce test etmek isteyen geliştiriciler için bir sanal alan görevi görüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.