Bu 12 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Dev Borsaya Geliyorlar!

Kriptocat Haber Editörü
Bu 12 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Dev Borsaya Geliyorlar!

Popüler Bitcoin ve kripto para bosrası Bitstamp, Spark (FLR) ve 11 altcoin projesini listelemeyi düşünüyor. İşte detaylar…

Bitstamp, altcoin yatırımcılarına bir listeleme müjdesi verdi: 12 altcoin geliyor!

Popüler Bitcoin ve kripto para bosrası Bitstamp, altcoin yatırımcılarına bir listeleme müjdesi verdi. Borsa; Spark (FLR), SushiSwap (SUSHI), Enjin Coin (ENJ), Curve DAO Token (CRV), Tether (USDT) ve yedi farklı kripto paranın listelenmesi için çalışmalara başlandığını duyurdu. Şu anda, merkezi Lüksemburg’daki kripto para borsası Bitstamp, söz konusu kripto para projelerinin mevcut kripto para listeleme kurallarına uygun olup olmadığını öğrenmek için gerekli araştırmaları yapıyor. Bitstamp konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Bitstamp’ta sunulan varlıkların kapsamını genişletmeye devam ederken, borsamızda potansiyel olarak listelemek için birkaç kripto para birimi araştırıyoruz. Piyasayı yakından izledikten ve hangi projelerin mevcut kripto para listeleme kurallarına uyduğunu belirlemek için durum tespiti yaptıktan sonra, şu anda aşağıdaki 12 kripto para birimi ve stablecoin için desteği aktif olarak keşfetmeye başladık. Bu 12 kripto para, Bitstamp’taki büyüyen potansiyel yeni liste havuzunun bir parçası olarak daha önce duyurduğumuz ilk ve ikinci grup varlıklara katılıyor. Önümüzdeki aylarda, bu listeden varlıkları borsamıza ekliyor olabiliriz. Bunları listelediğimizde asla kaçırmamak için bizi Twitter’da takip edin! Ayrıca yeni kripto paraları destekleme kararı, katı teknik, güvenlik ve uyumluluk incelemelerinin yanı sıra belirli yargı alanlarında düzenleyici onayı gerektirir.Bu keşif sürecinin bir parçası olarak, platformumuzda aşağıda listelenen altcoin projeleri ile ilgili mühendislik çalışması görebilirsiniz.

Bu 12 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Dev Borsaya Geliyorlar!

İşte Bitstamp’ın listelemeyi düşündüğü kripto paraların listesi

Borsanın listelemeyi düşündüğü kripto paraların tam listesi aşağıdaki gibidir:

 • SushiSwap (SUSHI)
 • Storj (STORJ)
 • Decentraland (MANA)
 • Curve DAO Token (CRV)
 • The Graph (GRT)
 • Loopring (LRC)
 • Spark (FLR)
 • Hedera Hashgraph (HBAR)
 • Enjin Coin (ENJ)
 • Audius (AUDIO)
 • Tether (USDT)
 • THORChain (RUNE)

Geçen ay Bitstamp Aave (AAVE), Basic Attention Token (BAT) ve Universal Market Access (UMA)’i platformuna ekledi. Bu yılın başlarında ise Bitstamp borsası, Maker (MKR), Dai (DAI) ve birkaç başka kripto parayı daha platformuna ekledi. Kriptokoin.com tarafından daha önce bildirildiği üzere Bitstamp, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Ripple’a dava açtıktan sonra Aralık ayında ABD’de XRP ticaretini askıya alan ilk büyük kripto para birimi borsası oldu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.