Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analitten İnanılmaz BTC, Ripple ve Altcoin Tahminleri

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analitten İnanılmaz BTC, Ripple ve Altcoin Tahminleri

2018 Ocak ayında Bitcoin’in devasa çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden ve birçok başarılı tahmine imza atan deneyimli analist Peter Brandt, önemli bir itirafta bulunuyor. Peter Brandt, Ripple (XRP)’ı destekleyenler için fazla eleştirel olduğunu kabul ediyor ve “haksız çıktım ve yanıldığımı kanıtladılar” diyor.

Peter Brandt: Ripple (XRP)’a karşı sert davrandım…

Usta analist Peter Brandt, bir zamanlar popüler kripto para Ripple’ı bir aldatmaca olarak nitelendirdi. Ancak Peter Brandt, şimdi Twitter’daki 484.000 takipçisine, XRP yatırımcılarının onu haksız çıkardığını söylüyor.  Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kullanılabilir karakter sınırına ulaştım. XRP yatırımcılarına karşı sert davrandım ve onlar benim yanıldığını kanıtladılar.

Peter Brandt’ın açıklamaları, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmesini beklediği için geldi. Nisan ayında analist, popüler altcoin’in %276’lık bir ralli için hazırlandığını tahmin etti. 

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analitten İnanılmaz BTC, Ripple ve Altcoin Tahminleri

Peter Brandt: Umarım BTC, XRP ve diğer altcoin’ler Ay’a ve ötesine gider…

Ancak Peter Brandt, uzun vadede lider kripto para biriminde büyük bir düzeltme yapılacağını söylüyor. Ancak analiste göre, zamanlama belirsiz. Peter Brandt ayrıca paralarını Bitcoin (BTC), XRP ve diğer kripto paralara yatıran genç yatırımcıları da övüyor. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yatırım, ticaret ve kripto paraları dikkate değer bir şekilde kucaklayan Y’ler ve Z’ler için en büyük saygımı ve hayranlığımı ifade etmeliyim. Sizi ticaret dünyasına davet ediyorum ve sizden çok şey öğreniyorum. Umarım BTC, XRP ve diğer altcoin’ler Ay’a ve ötesine gider.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.