Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: En Kötü Durumda Bu Seviyeler!

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: En Kötü Durumda Bu Seviyeler!

Dünyaca ünlü analist ve trader Peter Brandt, Bitcoin fiyatı için tahminlerini güncelliyor. Usta analist, BTC’de 21.000 dolar seviyelere işaret ediyor.

Peter Brandt: 21.000 dolara düşüş, Bitcoin fiyatı için en kötü senaryo olacak!

Tecrübeli analist ve efsanevi trader Peter Brandt, yeni tahminleri ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Peter Brandt, 21.000 dolara düşüşün BTC fiyatı için “tasavvur edebileceği en kötü” senaryo olacağını belirtti. Analist, takipçilerini kaybetmeyi göze alabilecekleri parayla piyasaya yatırım yapmaya çağırıyor.      

Haftalarca süren belirsiz tweetlerden sonra Peter Brandt, piyasadaki kendi pozisyonu hakkında masaya daha fazla netlik getirdi. Grafik uzmanı ayrıca bazı düşüş çağrılarına rağmen şu anda long Bitcoin olduğunu yazıyor. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Piyasa zaten en kötü durum düşüşünün %80’ine sahipken, biri kaldıraçsız long vadeli işlemlerden neden kurtulsun?  

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: En Kötü Durumda Bu Seviyeler!

Peter Brandt, Bitcoin’de daha fazla düşüş bekliyor

Başarılı analist Peter Brandt, zirveden bu yana pozisyonunu yüzde 30’a düşürdüğünü iddia ediyor, ancak analist onu “yeniden yüklemek” ile ilgileniyor. Bu haftanın başlarında, deneyimli analist Twitter’da tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 50’lik bir düzeltmenin yüzde 70’lik bir düzeltmeyle sonuçlanmadığı tek bir örneğin kendisine gösterilmesini istedi.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, analist görünüşe göre, lider kripto para biriminin daha fazla aşağı yönlü baskı görebileceğini ima etti. Bitcoin şu anda 14 Nisan’daki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 40’ın üzerinde düşüşle 38.650 dolardan işlem görüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.