Bitcoin’in 2013’teki Başarısını Öngören Analist: Ethereum Bu Seviyelere Vuracak!

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin’in 2013’teki Başarısını Öngören Analist: Ethereum Bu Seviyelere Vuracak!

Ethereum boğaları bu yıl umut verici işaretler gösteriyor ve topluluk her ay yeni fiyat seviyeleri beklemeye devam ediyor. Analistlerin fiyat tahminleri her zamanki gibi yükseliş öngörüyor. Davinci Jeremie gibi uzun vadeli yatırımcılar, yıl bitmeden varlık için kesin fiyat olarak 10.000 doları arıyorlar.

Ethereum için 10 bin dolar mümkün mü?

Tanınmış yatırımcı, ETH’nin bu yıl 10 bin dolara ulaşmasının mümkün olduğunu söylüyor. Aynı zamanda bir Bitcoin tutkunu olan Jeremie, daha önce 2013’te yayınlanan bir Youtube videosunda topluluğu çok düşük fiyatlardan BTC almaya davet etmiş ve şöyle demişti:

Her birinizin 1 dolar değerinde Bitcoin satın alacağını umuyorum. Çünkü ileride bana sadece 1 dolar için teşekkür edeceksin.

Şimdi, Bitcoin tutkunu, en değerli ikinci kripto para biriminin fiyatının nereye gittiğini düşündüğü konusunda analitik becerilerini sunmak üzere Twitter’dan paylaşımlarda bulundu ve “Kısa vadede ne olursa olsun Ethereum bu yıl 10.000 dolara ve ötesine gidiyor!” ifadesini kullanıyor.

Jeremie, BTC ve ETH sahibi olunmasını tavsiye ediyor

Ethereum ağının benimsenmesi arttıkça, piyasa katılımcıları varlığın geçmişte tahmin edildiği gibi Bitcoin’i geçip geçmeyeceğini görmek için bekliyor. Ancak Jeremie, diğer birkaç piyasa oyuncusu gibi, hem Bitcoin hem de Ethereum’a sahip olmanın her yatırımcının portföyü için bir artı olduğu konusunda ısrar ediyor. Kriptokoin.com olarak daha önceden de belirttiğimiz üzere Jeremie bundan bir süre önce attığı tweette Bitcoin’in bir gün işlem parası olacağına işaret ederek Ethereum’un web olacağını ve/veya sigorta ve türevler gibi aracılık ve karmaşık finansal kurumların yerini alacağını belirtmişti. Bu nedenle Jeremie her iki kripto para birimine de sahip olunması gerektiğini ifade ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.